Модулі GMS Office Tools

GMS Торговий клієнт

Image

Модуль GMS Торговий клієнт призначений для автоматизації касової зони магазину (front-office).

Можливості модуля:

 • Можливий Z-звіт кілька разів на добу. Завдяки цьому нововведенню GMS Торговий Клієнт тепер може працювати опівночі та відпадає потреба в технічних перервах. Робота через 24 години після останньої Z-звіту неможлива. За 30, 15 та 5 хвилин до закінчення 24-годинного терміну GMS Торговий Клієнт видає попереджувальне повідомлення. Якщо відкриття нового чека відбувається менш ніж за 3 хвилини до закінчення 24-годинного терміну, видається попередження з настійною рекомендацією скасувати створення нового чека і обнулення каси.
 • Інтерфейс дозволяє підвищити ефективність роботи оператора за рахунок виключення з робочої зони елементів управління, що не використовуються, збільшення шрифтів, можливості додавання інформаційних полів і виділення ключових сум.
 • Винесення логіки на сервер дозволяє проводити вкрай тонке налаштування модуля GMS Торговий Клієнт, виводити повідомлення оператору та керувати безліччю інших параметрів.
 • На екрані касир відображає інформацію, збережену в базі даних. Якщо попередньої версії операції виведення чека на екран і збереження у тимчасову таблицю продажів були абсолютно незалежні друг від друга, то новій версії на екрані касира відображається вміст бази даних. Таким чином, дані, що змінюються в часовій таблиці продажів тригерами або іншими інструментами, відразу ж відображаються у касира, що дає додаткові можливості конфігурації.
 • На процес продажу товару накладено низку контрольних точок, які дозволяють виконати проміжний контроль коректності даних, видати у разі потреби попередження касиру або заборонити виконання будь-яких дій.
 • У системі закладено можливість виведення довільних повідомлень касиру, наприклад, про необхідність видати дисконтну картку, привітати клієнта зі знаменною датою та ін.
 • У модулі GMS Торговий Клієнт реалізовано можливість здійснювати повернення товару. Повернення здійснюється в основному вікні, використовуючи той самий інтерфейс, і ті ж діалоги. Передбачена можливість вибору касиром товару, що повертається з чека продажу. Такий підхід виключає можливість помилок при оформленні та економічному аналізі повернень.
 • Відкладені чеки дозволяють мати одночасно кілька відкритих чеків, прискорюючи та спрощуючи тим самим обслуговування клієнтів. Існує можливість передачі відкритих чеків між касами.
 • Якщо необхідно збирати додаткову маркетингову інформацію про покупців, причини скасування або повернення, оператор може встановлювати описові ознаки та вводити текстову примітку документа.
 • Спільно з модулем GMS Дисконтна Система, GMS Торговий Клієнт дозволяє реалізувати будь-які маркетингові акції торговельного підприємства: всілякі варіанти знижок, нарахування та обмін товару на бонуси, подарункові сертифікати та багато інших акцій.
 • На той випадок, коли клієнт не має при собі дисконтної картки, в системі передбачено пошук картки за всілякими критеріями. Використання картки без її фактичної наявності може бути обмежено правилами дисконтної програми.
 • Система підтримує виведення інформації про власника картки, причому інформаційна область гнучко налаштовується.
 • Один чек може бути оплачений кількома формами (готівка, платіжна картка, кредит, дорожній чек, жетон, подарунковий сертифікат та ін.).
 • У модуль вбудовано гнучкий звітний засіб, що дозволяє контролювати суми продажів, повернень, суми сплати у розрізі форм сплат та інші параметри. Доступ до інформації обмежується налаштуваннями.
 • Модуль GMS Торговий Клієнт дозволяє реєструвати звані «персоніфіковані продажу» - тобто. із записом у чек інформації про продавця-консультанта, відповідального за угоду. Ідентифікація консультанта може виконуватися декількома способами, у тому числі за допомогою пароля, зчитування магнітної картки та ін.
 • Виведення чека на друковану форму дозволяє друкувати «м'які» чеки довільного вигляду, що розробляються, аналогічно до інших звітів у GMS Менеджері Друкованих Форм. Використовуючи цю можливість та можливість фільтрації товарів, що потрапляють на «твердий» чек, можна повноцінно розділити продаж акцизних та не акцизних товарів за юридичними особами з видачею покупцю двох (фіскального та не фіскального) чеків.
 • Додано можливість знімати з касових реєстраторів періодичні звіти, не використовуючи службових програм.
 • Якщо система оподаткування підприємства не зобов'язує використовувати фіскальний реєстратор, GMS Торговий Клієнт пропонує вести внутрішню касову книгу, з печаткою службових звітів про внесення/винесення грошей, інкасацію та ін.
 • Передбачені налаштування, що дозволяють заборонити касиру перегляд балансу каси та виконання Х-звітів, виконання Z-звітів, окремо налаштувати доступ до скасування позиції та скасування всього чека, заборонити оформляти чеки, заблокувати ручне введення номера дисконтної картки, відкладання чека. Існує блок налаштувань контролю коректності використаних касиром форм оплат (якщо, наприклад, торгова точка не приймає банківські платіжні картки), введення ознак тощо.
 • Існує можливість підключення власних плагінів (програмних підсистем, що розробляються партнерами та клієнтами GMS Service).

Для кого призначений

Призначений для автоматизації касової зони магазинів будь-яких форматів.

Робоче місце

Касир-оператор, продавець-касир.

Нажмите «enter» для поиска
Нажмите «enter» для поиска