Модулі GMS Office Tools

GMS Менеджер синхронізації

Image

Програма GMS Менеджер синхронізації призначена для синхронізації даних віддалених філій, підрозділів, офісів, складів та магазинів (надалі - підрозділи) із центральним офісом.

Передбачається 2 режими синхронізації: обмін даними за допомогою файлу вивантаження та синхронізація в режимі прямого підключення за допомогою служби GMS Сервер Синхронізації.
 
  1. Якщо в компанії відсутній стабільний та швидкий зв'язок підрозділів з центральним офісом, то за допомогою програми GMS Менеджер Синхронізації здійснюється вивантаження даних за заданими параметрами у файл та обробляються отримані файли для завантаження даних. Таким чином, можна вивантажити необхідні дані з центрального офісу до файлу (наприклад, довідники та ціни), відправити будь-яким зручним способом (електронна пошта, дискета, компакт-диск, флеш-диск) отриманий файл на підрозділи та завантажити дані з файлу до бази даних підрозділи. На підрозділі також здійснюється вивантаження даних (документа, парафії, продажу тощо) у файл, який передається на центральний офіс для завантаження.
  2. Якщо в компанії є стабільний і швидкий зв'язок підрозділів з центральним офісом, то можна за допомогою програми GMS Менеджер Синхронізації налаштувати реплікацію даних між серверами MS SQL Server або MSDE, розташованими в центральному офісі та підрозділі, та, використовуючи службу GMS Сервер Синхронізації, забезпечити налаштовану реплікацію.
Нажмите «enter» для поиска
Нажмите «enter» для поиска