Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Запущений в роботу сайт професійного обладнання для кухні horeca.gms.ua!

Компанія GMS Service - один з лідерів ринку програмного забезпечення для підприємств різних сфер діяльності. У нашому портфелі представлені кілька галузевих програмних продуктів для автоматизації обліку і управління підприємствами, в тому числі і для закладів громадського харчування.

Як відомо, запорукою успішного розвитку закладу є кілька факторів. На рівні з якісним ПЗ, кафе або ресторану також необхідно якісне технологічне обладнання для зберігання та обробки продуктів, для приготування страв і напоїв.

Ми завжди прагнемо максимально враховувати потреби наших клієнтів!

Саме тому було прийнято рішення про розширення нашого продуктового портфеля пропозицією професійного ресторанного обладнання всесвітньо відомих торгових марок.

На даний момент в лінійці «обладнання для закладів громадського харчування» широко представлені всі види техніки для професійної кухні виробництва Італії, Німеччини та Китаю - барне обладнання та устаткування для фаст-фудів, посудомийнетеплове і пакувальне обладнанняхолодильне та електромеханічне обладнання.

Вся професійна техніка відповідає міжнародним стандартам якості, безпечна, довговічна і надійна в експлуатації.

На початку лютого запущений в роботу сайт професійного обладнання для кухні horeca.gms.ua!

На сайті можна ознайомитися з асортиментом і цінами на обладнання, вибрати необхідну модель, вивчити технічні характеристики.

Замовте на сайті дзвінок професійного консультанта!

Наші фахівці зателефонують вам і дадуть відповідь на всі ваші запитання: якість, функціональні можливості, строки виконання замовлення, порівняльні характеристики і багато іншого.

Місія компанії GMS Service - допомагати нашим клієнтам комплексно вирішувати завдання, що виникають при відкритті нових закладів або оновленні тих, що вже працюють.

Дорогі друзі, заходьте на наш сайт horeca.gms.ua або телефонуйте +38 (056) 732 23 32, +38 (044) 569 12 11!

25.02.2016