Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

У Києві відкрився винний супермаркет + кафе «Vintage»

З радістю повідомляємо, що 30 жовтня в місті Києві відкрилося друге підприємство абсолютно нового для України нестандартного формату - винний супермаркет + кафе «Vintage».

Це вже другий проект по об'єднанню абсолютно різноспрямованих бізнес-процесів супермаркету і ресторану, успішно реалізований фахівцями компанії GMS Service.

Як і в попередньому проекті, основна ідея автоматизації полягала в об'єднанні кращих можливостей та інструментів рішень GMS Рітейл та GMS Ресторан в одне, яке зможе успішно вирішувати специфічні завдання закладу, використовуючи єдині інтегровані принципи управління, єдину базу даних і загальний пакет звітності, враховуючи всю специфіку бізнес-процесів закладу формату "супермаркет-кафе".

Розташований цей унікальний заклад в торговому центрі "Ocean-Plaza" по вулиці Горького 176, станція метро "Лібiдська".

У супермаркеті представлений величезний асортимент ексклюзивного алкоголю, вин та інших напоїв від провідних світових виробників, а також елітні сири, ковбасні вироби та інші гастрономічні смаколики. Величезний вибір товарів на будь-який смак, неперевершена якість пропонованої продукції, а також новаторський підхід до поєднання процесу відпочинку і здійснення покупок в стінах одного незвичайного закладу з першого дня після відкриття викликали дуже високий інтерес у відвідувачів.

На радість відвідувачам в закладі діють святкові акції та знижки, регулярно проводяться дегустації. Визначитися з вибором завжди допоможуть досвідчені сомельє. А також всім клієнтам надається унікальна - можливість випробувати в кафе будь-яку продукцію, придбану в супермаркеті, оцінити її смакові якості і переконатися в своєму правильному виборі.

Колектив компанії GMS Service вітає супермаркет і кафе «Vintage» з відкриттям в місті Києві та бажає комерційних успіхів, розвитку і процвітання. А Киян і гостей столиці запрошуємо відвідати цей унікальний заклад і оцінити нові цікаві способи поєднання відпочинку і покупок.

05.12.2012