Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Успішно завершився проект автоматизації найбільшого в Україні супермаркету дитячих іграшок "PlanetToys"

Супермаркет "PlanetToys" - це найбільший в Україні магазин дитячих іграшок, в якому створені найкращі умови для комфортних покупок батьків і дітей. Привітний персонал, широкий асортимент іграшок, на площі в 2000 кв.м., всесвітньо відомі бренди: Chicco, Crayola, Lego, Barbie, HotWheels і інші, задовольнять смаки найвибагливішого покупця.

Успішна реалізація такого грандіозного проекту вимагала особливих професійних інструментів і технологій роботи, якісного програмного забезпечення, ресурси якого дозволяють налагодити ефективну співпрацю всіх підрозділів компанії.

Проект автоматизації крок за кроком розвивався в зрозумілому для обох сторін руслі і кожен учасник проекту розумів свої завдання і терміни їх виконання.

Автоматизація управління бізнес-процесами дала можливість побудувати ефективну систему організації праці, отримувати точну і достовірну інформацію про стан справ в маркеті. Налагоджено якісний товарний облік, який враховує всі особливості торгівлі товарами для дітей. З впровадженням системи значно прискорилася робота співробітників над щоденними типовими завданнями, а вивільнені значні людські ресурси були спрямовані для виконання інших важливих завдань. Підтримувати прихильність постійних клієнтів і завойовувати нових тепер допомагають спеціальні інструменти для створення програм лояльності, акцій і знижок.

Для успішної реалізації проекту знадобилося кілька місяців підготовки, в ході якої відпрацьовувалися всі процеси з ключовими співробітниками. В результаті, при безпосередньому переході на систему управління бізнесом GMS Office Tools, жоден робочий процес не був зупинений. Ніяких перебоїв із замовленням товару і розрахунками, відсутність будь-яких складнощів пов'язаних з переливанням даних з системи, яка використовувалася раніше.

Тепер керівництво має можливість контролювати як ефективність роботи маркету в цілому, так і кожного продавця-консультанта: їх умінням спілкуватися з покупцями і представляти товар, наявністю його на полицях, правильність викладки, відповідність цінників. Унікальні інструменти аналітики дозволили набагато глибше і по-новому поглянути на звичні речі.

У найближчій перспективі впровадження системи планування продажів і контролю за їх дотриманням, а також інтенсивний розвиток інтернет-торгівлі.

Бажаємо компанії "PlanetToys" удачі у всьому! Рухатися тільки вперед! Розвиватися і розширюватися! А ми, компанія GMS Service, завжди підтримаємо вас у всіх починаннях!

29.05.2013