Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Успішно завершено проект автоматизації Ресторану "Кодацький Кош"

"Кодацький Кош" розташований в Старих Кодаках на березі Дніпра. До послуг відвідувачів готель з комфортабельними номерами, ресторан, в якому всі страви готуються в дров'яної печі за старовинними козацьким рецептами, а також лазня з цілим комплексів оздоровчих послуг. Крім того, на території комплексу є басейн, банкетні зали і міні-зоопарк.

Для автоматизації всіх бізнес-процесів в закладі було встановлено рішення GMS Ресторан.

Наші фахівці успішно об'єднали в одній обліковій системі бізнес-процеси абсолютно різних видів послуг. Автоматизовані ресторан, номерний фонд готелю і баня.

В рамках проекту автоматизації реалізовано облік сніданків, що входять у вартість номера, облік грошей із каси за статтями витрат, в т.ч. грошей, узятих на оплату постачальникам.

Також, налаштована синхронізація з базою центрального офісу, де ведеться повноцінний товарний облік, облік виробництва та фінансів. За даними обліку будуються звіти Управлінський баланс і фінансовий результат.

Компанія GMS Service вітає ресторан "Кодацький Кош" з приєднанням до великої сім'ї наших клієнтів і партнерів і бажає досягти нових висот і фінансових успіхів, використовуючи інструменти програмного рішення GMS Ресторан.

29.01.2015