Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Успішно завершився проект автоматизації оптового продуктового маркету "Світанок" в м. Приморськ, Запорізької обл.

Продуктовий маркет "Світанок" - це широкий вибір продуктів харчування на будь-який смак.

Рішення GMS Рітейл, яке ми порекомендували для автоматизації магазина, успішно справляється з усіма завданнями автоматизації обліку і управління. Впровадження облікової системи дозволило більш ефективно управляти всіма процесами в маркеті, контролювати фінансові результати діяльності, аналізувати економічні показники і товарні запаси, оцінювати якість роботи персоналу.

У маркеті три автономні каси. Кожна каса має свою окрему базу даних. Для оновлення даних про товарні запаси і передачі інформації про продажі, бази даних кас синхронізуються з центральним сервером за заздалегідь визначеним і налаштованим розкладом.

Наявність саме окремої бази даних на кожній касі забезпечує безперебійну роботу касової зони. Каси не залежать від непередбачених збоїв в системі через порушення в мережі, вірусів або інших зовнішніх факторів. Під час відсутності зв'язку вони продовжують виконувати всі свої торгові функції.

Після відновлення зв'язку, каси, без будь-яких додаткових налаштувань, обмінюються накопиченими даними з центральною базою даних. Причому, всі дії виконуються у фоновому режимі, не заважаючи роботі каси.

Завдяки механізму роботи в автономному режимі, каси успішно справляються з обслуговуванням покупців, не створюючи черги і не затримуючи людей.

У магазині все продумано для зручності покупців. Касові блоки обладнані спеціальними сканерами з вагами Magellan 8300 - Ягуар 0015W. Завдяки використанню цього торгового обладнання, у покупця немає необхідності шукати в торговому залі ваги і самостійно зважувати товар. За нього все зроблять касири.

Найширший асортимент продуктів харчування і напоїв, професійна робота касирів і відсутність черг - запорука популярності у покупців, а значить високих фінансових результатів.

Колектив компанії GMS Service бажає магазину "Світанок" розвитку і багато постійних покупців.

27.06.2014