Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Успішно завершено процес переходу компанії "Логістик Форкліфт" на нову версію GMS Office Tools

Група компаній "Логістик Форкліфт" створена в 2007 році. До її складу увійшли ТОВ "СТО Балканкар", ТОВ "Логістик груп" і "Центр сертифікаційних випробувань навантажувальної техніки".

"Логістик Форкліфт" - це кваліфікована команда фахівців, місія яких продавати кращі вилочні навантажувачі за кращими в Україні цінами.

Застосовуючи комплексний підхід до задоволення запитів покупця, компанія "Логістик Форкліфт" реалізує високоякісну техніку і запасні частини до неї японських, європейських, американських і китайських виробників: Toyota, Komatsu, Nissan, Mitsubishi, TCM, Yale, Clark, Hyster, Sumitomo, Linde, Still, Daewoo, BT, Crown, NYK Nichiyu, Cesab, Bendi, Caterpillar, Kalmar, Balkancar. Також компанія надає послуги з ремонту та обслуговування навантажувачів. Відкрито центр з навчання водіїв складської техніки.

Але значне збільшення обсягів продажів і сервісу навантажувачів і обладнання все більше ускладнює роботу компанії. Уповільнення процесу прийняття управлінських рішень знижує ефективність роботи персоналу. Усунення "вузьких місць" в управлінні компанією зумовило необхідність розширити можливості використовуваних програмних інструментів.

Керівництвом компанії було прийнято рішення звернутися до компанії GMS Service для оновлення системи управління підприємством GMS Office Tools і переходу на нову версію.

Команда фахівців компанії GMS Service успішно впоралася з поставленими завданнями. Задоволені всі запити компанії "Логістик Форкліфт" по автоматизації управління підприємством. Впроваджено систему статусів і нові інструменти з розділення прав доступу як до окремого функціоналу, так і до системи в цілому. Налагоджено фінансовий і складський облік, механізм управління товарними запасами.

Оновлення системи управління підприємством також дозволило набагато ефективніше використовувати всі можливості сучасної системи аналітики, контролювати виконання зобов'язань постачальників і продуктивність роботи персоналу.

Колектив компанії GMS Service бажає компанії "Логістик Форкліфт", використовуючи нові можливості системи GMS Office Tools, розвиватися і розширюватися, завоювати ще більше клієнтів і досягти високих фінансових результатів!

07.03.2014