Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Успішно завершено проект автоматизації мережі брендових бутіків «Lambert - FEELING HOME»

Бутіки «Lambert - FEELING HOME» - це все необхідне для створення ексклюзивних інтер'єрів: унікальна кераміка, вироби зі скла та срібла, посуд, предмети декору, композиції і цікаві елементи інтер'єру ручної роботи від всесвітньо відомих брендів Lambert, Max benjamin, Fink, Millefiori, Culti, Hollander.

Для автоматизації управління та обліку в бутиках «Lambert - FEELING HOME» фахівцями компанії GMS Service було рекомендовано використовувати рішення GMS Бутик.

З огляду на особливості торгівлі таким специфічним товаром, як ексклюзивні предмети інтер'єру і декор, в галузеве рішення автоматизації були внесені деякі зміни і додаткові функції.

Так, були спеціально адаптовані довідники товарів. У відповідності зі специфікою товарного асортименту, в системі автоматизації мережі бутиків використовуються деякі нестандартні для бутика параметри ведення обліку товарів, наприклад, габаритні розміри. Додає особливості і той факт, що кожен предмет інтер'єру в бутіку «Lambert - FEELING HOME» є унікальним і неповторним.

Для постійних покупців брендових бутіків «Lambert - FEELING HOME» випущені індивідуальні картки клієнтів і запущена програма лояльності.

Персонал бутиків уже успішно використовує можливості програмних модулів рішення GMS Бутик для ведення управлінського і фінансового обліку.

Використаний підхід до побудови обліку в мережі бутиків «Lambert - FEELING HOME» дав можливість керівництву найбільш оптимально організувати роботу підприємства, значно підвищити ефективність персоналу, побудувати лояльні відносини з кожним клієнтом, контролювати наявність кожної конкретної товарної позиції, своєчасно і найбільш ефективно поповнювати асортимент.

Мережа брендових бутіків «Lambert - FEELING HOME» - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, ексклюзивність і висока якість унікальних предметів інтер'єру для створення атмосфери затишку та стилю.

У місті Дніпропетровськ компанія Lambert представлена ​​трьома бутиками, розташованими в ДТЦ Library, ТЦ "Наша Правда" і МФК CASCADE PLAZA.

Компанія GMS Service бажає мережі бутиків «Lambert - FEELING HOME» приємних відвідувачів і високих фінансових успіхів.

17.12.2013