Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Тепер система GMS OfficeTools ™ має можливість переводити копійчану здачу на бонусний рахунок покупця

Фахівцями компанії GMS Service реалізована ще одна цікава задача для мережі магазинів "Я люблю Аврору".

Ідея переводити копійчану здачу на бонусний рахунок дуже зручна й вигідна як покупцю так і роздрібній торговельній точці.

Покупець може використовувати власну дисконтну карту в якості скарбнички, розплачуючись за скоєні покупки накопиченої здачею. А роздрібні мережі, накопичуючи у себе такі "здачі", можуть "вбити відразу кілька зайців". Копійчана здавання з однієї покупки - це напевно мало. Але якщо порахувати загальну суму таких копійчаних здач в масштабах великої роздрібної мережі, то збирається пристойна сума. Таким чином торгова точка по максимуму позбавляється від використання дрібниці при розрахунку на касі. Але головне ми збільшуємо EBITDA роздрібній мережі.
Основна ідея нового функціоналу полягає в наступному: Покупець, розраховуючись на касі, має можливість копійчану здачу від зробленої покупки перевести на свій бонусний рахунок. Після чого він може розплачуватися накопиченими бонусами за покупки в звичайному порядке.Для зручності роботи касирів і щоб уникнути виникнення черг на касі, процедура переведення здачі на бонусний рахунок складається з мінімуму операцій. Чим менше операцій - тим швидше і якісніше обслужіваніе.Процедура зарахування бонусів наступна: Касир вносить готівку в оплату, вводить дисконтну карту і натискає кнопку "Ок". Після цього на моніторі з'являється вікно з питанням про переведення здачі на бонусний рахунок і дві кнопки - «Так» і «Ні» .Вибрав «Так»: Здача перекладається на дисконтну карту за принципом: 1 копійка здачі = 1 бонус
Чек округляється з урахуванням перекладеної здачі.
У чеку в таблиці з товаром останньої позицією додається позиція здачі, переведеної в бонуси і вказується перекладена сума.
У чеку в полі «Решта» вказується сума "0".
Сума бонусів (в інформації про бонуси в чеку) включає суму бонусів за покупку, суму бонусів за перекладену здачу і суму бонусів за діючі акції на товари (якщо такі були в чеку) .Вибрав «Ні»: Чек закривається як обично.Перевод здачі можливий тільки при оплаті готівкою або частково готівкою і частково бонусами. Допустима сума копійчаної здачі для перекладу в бонуси - до 0,99 грн.Желаем мережі магазинів "Я люблю Аврору" ще більше лояльних покупців. А всіх, кого зацікавив новий функціонал Дисконтної системи, запрошуємо до співпраці. Звертайтеся у відділ продажів і служби підтримки компанії GMS Service.

13.05.2015