Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Тепер рішення GMS Фастфуд може працювати в режимі "драйв"

Раді повідомити про вихід оновлень рішення для автоматизації закладів швидкого харчування, GMS Фастфуд.

Новий, розширений функціонал програмного забезпечення GMS Фастфуд дозволить обслуговувати відвідувачів ресторанів швидкого харчування не виходячи з автомобіля, тобто в режимі "драйв".

Новий функціонал дозволить набагато швидше і якісніше організувати роботу зони прийому і видачі замовлень. Відповідно до виконуваними функціями кожному виду робочих місць присвоюється роль. Виходячи з функцій виконуваних в рамках ролі користувачам відкривається доступ до окремого набору інструментів. Одноразово налаштувавши ролі користувачів в системі (касир, адміністратор і т.д.) для збільшення кількості однакових робочих місць (наприклад збільшення кількості кас) необхідно лише застосувати цю роль до вибраного робочого місця. Ніякої повторної настройки або доподнітельних доробок.
Дуже зручна ще одна нова функція: до кожної ролі в системі можливо прив'язати своє окреме меню з конкретним набором страв. Це меню також налаштовується одноразово і може дублюватися на вибрані касові місця, без додаткової настройки. Якщо в меню необхідно внести зміни, то нові позиції додані в меню також автоматично завантажуються і розкладаються на всі каси з відповідною роллю в сістеме.Сістема дозволяє збільшувати середній чек ресторану, пропонуючи супутні товари до обраних позиціях меню. Також пропозиція супутніх товарів можна сортувати за популярністю: більш популярні - спочатку, менш популярні - останні в черзі на предложеніе.Отдельно слід виділити можливість пропонувати комплексні набори меню. Для цього вибирається основна позиція пропозиції, наприклад чізбургер, а до нього, в обов'язковому порядку, на вибір кілька напоїв, наприклад кола, спрайт або чай.
Можливості системи дозволяють контролювати надходження великих купюр, щоразу просячи підтвердження адміністратора. Крім того, при розрахунку відвідувача, у вікні закриття чека можна вибрати купюри по ізображенію.Прі освіті черзі з кількох автомобілів на "драйві", програма дозволяє вибудовувати порядок видачі замовлень відповідно до черги формування чеків. При цьому, каса видачі замовлень бачить загальну чергу і може видавати замовлення тільки у сформованому правильному порядку. А при необхідності, додати необхідні позиції меню в замовлення, якщо клієнт бажає, наприклад ще кофе.Еще одна зручність для відвідувача: при здійсненні замовлення з автомобіля, відвідувач може бачити своє замовлення і його вартість на панелі заказов.Ето далеко не повний список нових функцій програмного рішення GMS Фастфуд. Весь функціонал відтестували в реальних умовах роботи всесвітньо відомої мережі ресторанів швидкого харчування. Працювати з програмою дуже легко і зручно.

31.07.2015