Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Новітні технології побудови маркетингових комунікацій тепер доступні всім активним користувачам GMS Office Tools

Компанія GMS Service спільно з компанією Jet Cloud Solutions успішно завершили інтеграцію системи управління підприємством GMS Office Tools і сервісу Jet CARDS, виробництва міжнародної компанії OSMI Cards (Великобританія).

Jet CARDS - це сервіс по інтеграції, випуску та обслуговування електронних карт Passbook™ для iPhone, а також PassWallet™ для Android, BlackBerry і інших смартфонів. Застосовуючи новітні технології та маркетингові ідеї, можливості технологій Passbook™ і PassWallet™ дозволяють набагато ефективніше будувати персональні маркетингові комунікацій з кожним конкретним клієнтом, враховуючи всі його індивідуальні переваги, побажання і смаки.

Тепер вашим клієнтам немає необхідності носити при собі величезну кількість пластикових карт. Використання технологій Passbook™ і PassWallet™ дозволяє виконувати безліч функцій персональної пластикової карти використовуючи тільки смартфон.

За допомогою технологій Passbook™ і PassWallet™ ви маєте можливість створювати електронні клієнтські карти на підставі шаблонів, доставляти карти на пристрої вашим клієнтам за допомогою SMS і e-mail-розсилок. Відправляти PUSH повідомлення на мобільні пристрої з установленими картами Passbook™ і PassWallet™. Оновлювати контакти, GPS-координати, інформацію про знижки, бонуси, акції, події.

Причому, технології Passbook™ і PassWallet™ успішно інтегрується з уже існуючими програмами лояльності. Всі дані про діючі акції та знижки будуть автоматично дублюватися з пластикових карт на електронні.

Компанія Gianni Group - фешн ритейлер має п'ятнадцятирічний досвід успішної роботи на ринку високоякісного взуття. Протягом багатьох років компанія успішно експлуатує систему управління підприємством GMS Office Tools.

Для запуску проекту по впровадженню системи електронних маркетингових комунікацій проводилися спільні роботи по інтеграції облікової системи для управління бізнесом і технологій Passbook™ і PassWallet™. В результаті плідної співпраці компаній GMS Service, Jet Cloud Solutions і Gianni Group, побачила світ перша в Україні електронна система побудови маркетингових комунікацій з клієнтами - «Карта спілкування».

Зараз електронна система комунікацій компанії Gianni Group використовується для налагодження індивідуального спілкування з клієнтом. Функціональні можливості сервісів дозволяють повідомляти клієнтів про надходження нових моделей, розсилати запрошення на різноманітні тематичні заходи, формувати замовлення на вподобану модель просто по фотографії. Також у клієнтів з'явилася можливість впливати на товарний асортимент, колірну гамму і матеріали з яких виготовляється взуття. Кожна пара взуття, виконана за попереднім замовленням, буде враховувати всі індивідуальні переваги замовника.

Впровадження та запуск сервісів на основі технологій Passbook™ і PassWallet™ дозволяє проводити опитування, резервувати товари/послуги з Passbook, відстежувати зв'язки між рекламою і покупкою. Підвищується ефективність реклами і швидкість обслуговування клієнтів.

Даний сервіс справляється з завданнями побудови маркетингових комунікацій як в галузі fashion retail, так і в сфері обслуговування і громадського харчування. Всі маркетингові функції сервісів однаково ефективні як в мережі закладів, так і в окремих бутіках або ресторанах.

Більш детальну інформацію про новітні технології Passbook™ і PassWallet™ і про можливості їх впровадження в компаніях, що використовують систему управління GMS Office Tools можна дізнатися звернувшись до відділу продажів.

21.01.2014