Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

"Спеціально навчена людина", що займається оформленням документів списання - це минуле!

У роздрібних мережах стандартна схема роботи облікових систем така: "спеціально навчена людина" кожен день, з кожної торгової точки мережі вручну переглядає і перевіряє дані про продажі. Формує загальний документ списання по всіх проданим товарними позиціями і передає дані в бухгалтерію для формування загальної податкової звітності за день. І так кожного дня.

Ця трудомістка схема вже в минулому!

Фахівцями компанії GMS Service розроблений спеціальний механізм, що дозволяє виконувати переспісаніе товарів в автоматичному режимі.

Всі продажі підрозділів, за допомогою системи синхронізації, надходять у центральну базу. Після чого, по кожній торговій точці, автоматично формується загальна видаткова накладна. Причому, видаткові накладні по кожному підрозділу, також в автоматичному режимі, розподіляються залежно від виду оподаткування - з ПДВ, без ПДВ і 7% податок.
Тепер вся процедура автоматичного переспісанія продажів торгової мережі займає в середньому 10 хвилин! Виключається людський фактор, помилки або махінації відповідальних за переспісаніе менеджерів в таких умовах не возможни.Кроме того, якщо система виявляє невідповідності в товарному обліку, відповідального співробітника на e-mail надсилається повідомлення про проблему, яку необхідно виправити! Застосування автоматичного механізму переспісанія товарів дозволяє оптимізувати кількість співробітників, задіяних у даному процесі. А вивільнені трудові та фінансові ресурси перенаправити на виконання більш важливих для компанії задач.Уважаемие наші партнери і клієнти, для оновлення функціоналу вашої облікової системи та установки інструментів автоспісанія, звертайтеся в службу підтримки компанії GMS Service.

15.07.2015