Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Спільний проект компанії GMS Service і ПАТ КБ "Приватбанк" відкриває нові можливості для бізнесу

За останні роки в Україні спостерігається стрімке зростання кількості активних користувачів банківських платіжних карт. З їх допомогою щасливі власники пластикових карт отримують зарплати, розплачуються за найрізноманітніші товари та послуги, беруть участь в дисконтних і бонусних програмах банків-емітентів карток і ще багато іншого.

У свою чергу, компанії, що надають товари та послуги, також активно впроваджують широкий спектр маркетингових заходів, із застосуванням платіжних карт, для залучення нових клієнтів і підвищення лояльності існуючих.

Динаміка поширення платіжних карт дозволяє з упевненістю говорити про те, що цей спосіб розрахунку стає все більш популярним в Україні. Тому компанії, що надають своїм клієнтам послуги безготівкового розрахунку за допомогою платіжних карт повинні подбати про своїх клієнтів і організувати комфортну процедуру розрахунку. Їх програмне забезпечення повинно швидко і якісно проводити обмін інформацією з банківськими терміналами не затримуючи покупців і не створюючи черги.

Рішення компанії GMS Service одні з найбільш перспективних на українському ринку. Наше програмне забезпечення успішно експлуатується на сотнях підприємств роздрібної торгівлі України. Тому ми вважаємо за доцільне розширити функціонал касових модулів і забезпечити максимальну сумісність облікової програми з платіжними системами і сервісами одного з найбільш надійних банків України - ПриватБанком.

Для компаній роздрібної торгівлі та сфери обслуговування співпраця з банком стане набагато комфортнішою, прозорішою. Інтеграція дозволить оптимізувати спільну роботу облікової системи підприємства і банку, дозволить інтегрувати їх внутрішні процеси. Використовувати більш широкий інструментарій банківських послуг, швидко і якісно проводити інкасацію. Також інтеграція дозволить зробити банківські продукти ще більш доступними і зручними в повсякденному використанні для роздрібного покупця.

Реалізація інтеграції виконується в два етапи. На першому етапі проводилося безпосереднє стикування фронт-офісних рішень GMS Office Tools і платіжних терміналів. Другий етап передбачає підтримку додаткових сервісів - маркетингових заходів, які впроваджує ПриватБанк.

Компанія GMS Service рекомендує всім активним користувачам наших програмних рішень прийняти в експлуатацію механізми інтеграції з банківськими платіжними системами.

За більш детальною інформацією звертайтеся в службу сервісу компанії GMS Service.

 

18.03.2014