Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Спільно з компанією "ЕвроТех Сервіс" відкритий ще один демонстраційний стенд рішень автоматизації

Успішно розвивається проект по організації демонстраційних стендів для рішень автоматизації, розроблених на платформі системи управління підприємством GMS Office Tools.

Ще один демостенд розгорнуть на території виставкового майданчика нашого Дніпропетровського партнера - компанії Евротехсервис.

На вибір системи автоматизації впливає безліч факторів. Це і якість програмного забезпечення, і можливість професійної інтеграції з торгово-касовим обладнанням, і зручність роботи з ПЗ. Демонстраційний стенд дає можливість клієнту, який обирає програмне рішення для автоматизації свого бізнесу, "вживу" побачити роботу системи. Оцінити якість інтеграції з обладнанням на спеціально обладнаному, наближеному до реальних умов, робочому місці користувача.

Компанія Евротехсервис на ринку торгового обладнання близько 20 років. Фахівці компанії мають великий досвід в розробці та реалізації як стандартних проектів з модернізації існуючого ПО і устаткування, так і індивідуальних проектів автоматизації підприємств "під ключ", включаючи впровадження програмного забезпечення, комплектацію необхідного обладнання, навчання, після проектне гарантійне обслуговування і сервісну підтримку.

У Дніпропетровську демонстраційний стенд розташований за адресою вул. Плеханова, 20.

30.09.2013