Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Мережа соціальних магазинів «Cьогодні Аврора» відсвяткувала своє п'ятиріччя

26 лютого мережа соціальних магазинів «Cьогодні Аврора» відсвяткувала своє п'ятиріччя.

Для своїх постійних покупців команда сім'ї соціальних магазинів «Cьогодні Аврора» організувала справжнє свято і величезну кількість спеціальних пропозицій.

Тільки в цей день, 26 лютого, в мережі діяли знижки в розмірі до -55% на 755 товарів. Серед учасників програми лояльності розіграли 55 сертифікатів на покупку в магазинах мережі на суму 55 грн. і головний приз - 2 телефони iPhone 5S.

Також до цієї події відкрив свої двері 100 магазин мережі !!!

5 років тому, в листопаді 2012 року, наше співробітництво почалося з автоматизації першого десятка магазинів. З тих пір щодня команда мережі соціальних магазинів «Cьогодні Аврора» і компанія GMS Service працюють в тандемі, успішно втілюючи в життя плани щодо поліпшення рівня обслуговування і збільшення лояльності покупців, комплектації асортименту найнеобхідніших і ходових товарів, щодо розвитку мережі і збільшення прибутковості бізнесу в цілому.

Протягом 5 років покупців мережі тішать доступні ціни, широкий асортимент, приємні продавці-консультанти, цікаві пропозиції, акції та знижки. Саме тому мережа «Cьогодні Аврора» завоювала величезну кількість шанувальників. Стала місцем придбання найнеобхідніших і корисних товарів для повсякденного вжитку «Від сірників до мрії».

Ми пишаємося тим, що приймаємо безпосередню участь у розвитку мережі "Сьогдні Аврора". Правильно підібране, якісне програмне забезпечення для автоматизації бізнесу - гарантія успіху будь-якого бізнес-проекту.

Колектив компанії GMS Service вітає мережу соціальних магазинів "Сьогодні Аврора" з 5-річчям і з відкриттям 100 магазину. Бажаємо вам подальшого динамічного зростання, реалізації всіх Мегапланів, і великих фінансових успіхів.
25.03.2016