Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Мережа магазинів дитячих іграшок "Будинок іграшок" розширюється!

Раді повідомити, що наш клієнт, мережа магазинів дитячих іграшок "Будинок іграшок" виросла ще на два магазини.

10 грудня 2015 в Київському ТЦ "ALADDIN", по вулиці Михайла Гришка 3А, відкрився новий магазин мережі "Будинок іграшок" площею 543,5 м2.

Ще один "Будинок іграшок" відкрив свої двері в місті Вінниця. 24 грудня 2015 в ТЦ "Sky Park" відкрився магазин площею 322,7 м2.

У магазинах можна вибрати іграшки та інші корисні товари для дітей на будь-який смак. Величезний вибір іграшок і товарів для дітей від світових виробників відповідає найвищим стандартам якості.

Асортимент магазинів постійно поповнюється новинками від світових брендів. М'які іграшки та ляльки, настільні ігри та книжки, машинки, конструктори і ще величезна кількість потрібних і корисних товарів для щасливого дитинства та всебічного розвитку дітей порадують великих і маленьких покупців.

У магазинах мережі "Будинок іграшок" панує привітна атмосфера. Зручне розташування товарів на полицях і демонстраційних майданчиках магазину дозволяє легко знайти необхідну іграшку. А досвідчений персонал магазинів завжди допоможе покупцям вибрати найцікавіший подарунок.

Разом з приємною атмосферою і зручністю здійснення покупок важливу роль в комфортному проведенні часу покупців у магазині грає злагоджена робота людських ресурсів, обладнання та програмного забезпечення.

Для швидкого та якісного обслуговування покупців на касовій зоні були автоматизовані робочі місця касирів. Також, протягом декількох днів, налагоджений облік доходів і витрат. Магазини приєднали до єдиної інформаційної інфраструктурі торговельній мережі. Це дозволить розділити відповідальності і повноваження між центральним офісом і новими підрозділами. Дасть можливість легко управляти як новими магазинами так і торговельною мережею в цілому.

Колектив GMS Service бажає новим магазинам мережі "Будинок іграшок" великих успіхів, і високих фінансових результатів, а торговій мережі "Будинок іграшок" - подальшого розвитку і розширення.

24.12.2015