Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Мережа супермаркетів "Альфа Маркет" переходить на Office Tools 3.8.

Підходить до завершення проект автоматизації мережі супермаркетів компанії Альфа Спорт в м. Донецьк. В рамках проекту автоматизації в супермаркетах впроваджується оновлене рішення GMS Рітейл, розроблене на платформі системи управління підприємством OfficeTools 3.8

Зараз мережа Альфа Спорт в м. Донецьк - це 6 супермаркетів, що реалізують широкий асортимент високоякісних продуктів харчування. За роки успішної торговельної діяльності мережа супермаркетів Альфа Спорт завоювала величезну кількість постійних покупців, які цінують професіоналізм персоналу, високий рівень обслуговування і бездоганну якість пропонованих товарів.

Модернізація моделі управління торкнеться більшості підрозділів компанії. Оновлена ​​платформа і нові функції дозволять на більш високому та якісному рівні організувати управління товарними запасами і асортиментом, будувати більш вигідні взаємини з постачальниками.

З іншого боку, частина цілей проекту спрямована на розробку і впровадження заходів щодо поліпшення якості обслуговування покупців Альфа Маркету в прикасовій зоні. Покупців порадують нові цікаві акції та можливості, зросла швидкість і якість обслуговування.

Компанія GMS Service вдячна за тривале співробітництво і бажає мережі Альфа Маркет подальшого розвитку, досягнення високих фінансових результатів, використовуючи нові інструменти управління бізнесом.

08.11.2013