Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

З радістю повідомляємо про успіхи наших клієнтів.

Мережа аптек «Акцент здоров'я» відкрила три нових аптеки в місті Дніпропетровськ: на Набережній Перемоги, 44/1, Запорізькому шосе, 45 і на проспекті Правди, 42.

В аптеках мережі створені всі умови для комфортних покупок. Досвідчені фармацевти допоможуть кожному покупцеві вибрати необхідні медикаменти чи лікувальну косметику за доступними цінами. Також, будь-які відсутні ліки можна замовити.

Якісне програмне забезпечення - один з головних чинників успішної роботи будь-якого торгового об'єкта. Аптека - не виняток. Програмне забезпечення дозволяє налагодити облік доходів і витрат, управляти персоналом, взаєморозрахунками з постачальниками, лояльністю покупців.

Для автоматизації аптек фахівцями компанії GMS Service була підготовлена ​​база даних. Встановлено та налаштовано програмне забезпечення системи управління підприємством GMS Office Tools™ на касах і комп'ютерах керуючих аптеками. У систему заведені нові користувачі, додано і підключено касове обладнання.

Проведено налаштування синхронізації і нові аптеки приєднані до єдиної інформаційної інфраструктури мережі. Це дозволить розділити відповідальність і повноваження між підрозділами. Дасть можливість легко контролювати стан справ кожної окремої аптеки або мережі в цілому.

Колектив GMS Service бажає мережі аптек «Акцент здоров'я» великих успіхів, і високих фінансових результатів, подальшого розвитку і розширення.

23.02.2016