Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Мережа супермаркетів "Малинка" розширюється. Рішення GMS Рітейл успішно впроваджено на дев'ятому і десятому супермаркетах мережі.

Кожен середньостатистичний український споживач може з легкістю виділити для себе кілька дуже значущих, для нього особисто, переваг такого формату торгівлі як супермаркет. Це і місце розташування магазину, і зручність процесу покупок, і найширший асортимент продукції, зосереджений в одному приміщенні, і навіть можливість самостійно покрутити в руках упаковку молока для порівняння дати виробництва, або вибрати найсвіжіший хліб.

Саме через це, супермаркети виправдано користуються величезною популярністю серед населення. Торгові мережі, бажаючи якомога краще задовольнити свого покупця, розростаються, відкриваючи все нові торгові площі, покращуючи рівень обслуговування та удосконалюючи асортимент.

Саме до таких зразкових рітейлерів відноситься один з давніх наших клієнтів - мережа супермаркетів "Малинка" в місті Дніпродзержинськ.

Торгова мережа "Малинка" - дуже відомий оператор на ринку продуктового роздрібу Дніпродзержинська. Продуктові супермаркети мережі з 2003 року успішно експлуатують систему управління підприємством GMS Office Tools. Протягом цього часу, широкий спектр програмних інструментів для автоматизації торговельної діяльності забезпечує ефективний облік і контроль всіх бізнес-процесів в супермаркетах, дозволяє підтримувати високий рівень прибутковості торговельної мережі, гарантує злагоджену роботу всіх магазинів мережі "Малинка".

Прийняте в 2003 році рішення на користь системи управління підприємством GMS Office Tools, для автоматизації мережі супермаркетів "Малинка", виправдовує себе з успішним відкриттям кожної нової торгової точки.

У жовтні 2013 року фахівцями компанії GMS Service запущені ще два нові супермаркети. Дев'ятий - за адресою, проспект Конституції, 25. І десятий - по вулиці Кіма, 32.

Відкриті нові супермаркети «Малинка» приєднані до єдиної інформаційної інфраструктури торговельної мережі. Єдина база даних і використання сучасних технологій синхронізації дозволили розділити відповідальність і повноваження між підрозділами, налаштувати автоматичний обмін інформацією між супермаркетами і центральним офісом.

Колектив GMS Service бажає торговій мережі «Малинка» - подальшого розвитку і розширення, а новим супермаркетам мережі «Малинка» величезної кількості покупців і високих фінансових результатів.

16.10.2013