Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Рішення GMS Ресторан успішно впроваджено в "Hola cafe"

"Hola cafe" - це затишний заклад розташовано на території бізнес-центру. Стильний інтер'єр, професійний і привітний персонал, смачна кухня встигли підкорити серця працівників бізнес-центру і їх відвідувачів. В Hola cafe можна приємно провести час за чашкою ароматної кави, смачно пообідати, а також провести ділову зустріч з клієнтами або партнерами.

Крім того, в закладі демократичні ціни, постійно діють спеціальні пропозиції і знижки.

Для автоматизації управління та обліку в ресторані "Hola cafe", фахівцями служби впровадження компанії GMS Service, рекомендовано рішення GMS ресторан.

Можливості інструментів програмного забезпечення для ресторану дозволили керівництву більш ефективно управляти закладом. Перевірені на десятках закладів громадського харчування, алгоритми ведення товарного обліку, дають можливість підтримувати товарні запаси на оптимальному рівні, більш точно розраховувати необхідну кількість інгредієнтів для приготування страв і своєчасно поповнювати їх. Також впроваджені інструменти для контролю цін на продукти, виконання постачальниками обумовлених термінів поставки і стан взаєморозрахунків.

Прозора і зрозуміла схема автоматичного нарахування бонусів і премій за виконання плану продажів страв і напоїв мотивує персонал працювати ще продуктивніше, підвищує якість обслуговування відвідувачів і рівень закладу в цілому.

Персонал закладу успішно експлуатує інструменти програмних модулів рішення GMS Ресторан для ведення управлінського і фінансового обліку. Детальне дослідження поточного стану справ і аналітика основних фінансово-економічних показників ведеться з використанням можливостей модуля GMS Аналізатор.

"Hola cafe" знаходиться за адресою м.Київ, вул. Бориспільська, 7.

Колектив компанії GMS Service вітає "Hola cafe" з відкриттям і бажає високих фінансових успіхів і завжди задоволених відвідувачів!

20.12.2013