Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Рішення GSM Бутік успішно впроваджено в мережі взуттєвих магазинів "Шанс"

Сфера застосування рішень автоматизації бізнес-процесів на платформі GMS Office Tools розширюється. Рішення GMS Бутик успішно впроваджено в мережі взуттєвих магазинів "Шанс".

Магазини мережі "Шанс" спеціалізуються на продажу чоловічого та жіночого взуття та аксесуарів від зарубіжних виробників різних цінових категорій.

У просторому і затишному торговому залі, обладнаному всім необхідним для приємного проведення часу, ніщо не відволікає покупця від процесу вибору і примірки. Уважний і доброзичливий персонал допоможе підібрати необхідну пару взуття на будь-який смак як для повсякденного використання, так і для торжества.

Але достатня кількість покупців і якісний товар - це тільки частина чинників, що впливають на популярність і авторитет магазину серед покупців, успішність проекту і фінансові результати. Правильно обрана програма для автоматизації мережі магазинів взуття - дуже важлива частина організації торговельної діяльності.

Для власника і керівника дуже важливо налагодити ефективне управління магазином і всім, що в ньому. По-перше, це колектив і його злагодженість, професіоналізм кожного консультанта, майстерність спілкування з покупцем і як наслідок - виконання плану продажів. По-друге, контроль ключових показників діяльності - найбільш популярні колекції і моделі, кольору і розміри. Постійні клієнти, їх переваги та надані їм знижки.

Автоматизація управління і обліку мережі магазинів "Шанс" і широкі можливості інструментів програмного рішення GMS Бутик дозволяють керівнику дуже швидко вирішувати всі перераховані вище питання, значно спрощують процес контролю магазинів.

Зараз в системі успішно ведеться товарний облік і ціноутворення, облік витрат, грошових коштів, взаєморозрахунків з постачальниками. Інструменти рішення дають можливість ефективно управляти асортиментом і своєчасно поповнювати товарні запаси.

В рамках проекту автоматизації мережі магазинів взуття "Шанс", фахівцями компанії GMS Service проведена спеціальна настройка програмного модуля GMS Дисконтна Система. Завдяки цьому клієнти мережі магазинів "Шанс" можуть отримувати знижки на покупки.

Всі бажаючі можуть відвідати магазини взуття "Шанс" в м Дніпропетровськ за адресами: пл. Європейська 2 або бульвар Зоряний 1-а, в ТРЦ "Дафі".

Автоматизація мережі магазинів взуття успішно завершена за активної участі компанії "Евротехсервис".

Колектив компанії GMS Service дякує своєму партнеру за надану підтримку в реалізації проекту автоматизації. А мережі магазинів взуття "Шанс" бажаємо величезних фінансових результатів, багато задоволених покупців, подальшого зростання і процвітання.

09.01.2014