Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Реалізована підтримка нового фіскального реєстратора ІКС-Е810Т

ІКС-Е810Т - фіскальний реєстратор, який характеризується надійністю, довговічністю і простотою у використанні.

Основні переваги фіскального реєстратора ІКС-Е810Т:

  • Надійність. Гарантований виробником, середній ресурс друкувального механізму становить 15000000 рядків, при цьому Автообрезчік забезпечує 1500000 операцій.
  • Висока швидкість друку чекової стрічки (до 53 рядків / сек).
  • Вбудована флеш-пам'ять (Micro SD) дозволяє зберігати інформацію в електронному вигляді для формування звітності в фіскальні органи.
  • Інтерфейс Ethernet і вбудований модем забезпечують формування даних в електронному вигляді і подальшу передачу даних на сервер органів податкової служби України.

Інтеграція обладнання з системою управління підприємством GMS Office Tools, проводилася при тісній співпраці з компанією-виробником фіскального реєстратора і з нашими партнерами в м. Запоріжжя - компанією Баркод Сервіс.

Фахівці компанії GMS Service рекомендують використовувати електронний контрольно-касовий реєстратор IКС-Е810T в комплексі обладнання для автоматизації супермаркетів і мінімаркетів, закладів громадського харчування та сфери послуг в яких впроваджена облікова система на базі GMS Office Tools. Обладнання успішно справляється з поставленими завданнями при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями за товари і послуги на підприємствах роздрібної торгівлі, в ломбардах, при продажу ювелірних виробів та внесення платежів за послуги стільникового зв'язку.

Підтвердженням цього є проект автоматизації супермаркету в м Приморськ Запорізької обл. Фіскальні реєстратори, встановлені на касах супермаркету "Світанок", успішно працюють в тандемі з галузевим програмним рішенням GMS Рітейл.

Сфера застосування ІКС-Е810Т: роздрібна торгівля, громадське харчування, сфера послуг.

18.07.2014