Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Раді повідомити про вихід у світ нового програмного продукту - GMS Послуги

GMS Послуги - це абсолютно унікальне програмне рішення, що поєднує в собі новітні технології автоматизації бізнес-процесів у сфері надання послуг і багаторічний практичний досвід розробки та впровадження програмного забезпечення в різних сферах господарювання.
Сфера надання послуг досить тривалий час була обділена увагою розробників. Вивчення нашими фахівцями специфічних бізнес-процесів, освоєння безлічі нюансів планування закупівель, управління персоналом та клієнтами, продаж товару та надання супутніх послуг відбувалося протягом досить тривалого часу із залученням експертів з різних сфер.

Але це того варте! У результаті розроблений абсолютно унікальний програмний продукт, впровадження якого дозволяє автоматизувати практично всі сфери діяльності підприємства надає послуги. Спеціальні інструменти системи дозволяють керівнику контролювати кожну ділянку роботи, ефективно управляти як окремим підприємством, так і декількома філіями, об'єднаними в мережу. Для зручності роботи персоналу розроблений простий і зручний інтерфейс програми. Усього кілька кліків мишею й замовлення послуги зафіксований, все переваги замовника враховані, необхідні витратні матеріали та комплектуючі замовлені. А керівник в цей час стежить за подіями в режимі он-лайн і тільки направляє бізнес-процеси в правильне русло. Все працює як годинник! Ефективність вирішення GMS Послуги вже перевірена на реальному проекті автоматизації підприємства, що надає послуги. Це сучасний комплекс SOHO Fitness & SPA.

Комплекс розташований в діловому серце ТРЦ CASCADE PLAZA, що на Катерининському бульварі м.Дніпропетровськ. SOHO є заслуженим лідером у фітнес-індустрії сегмента "люкс" і "преміум", оснащення клубу не має аналогів в місті. Тому вимоги до автоматизації відповідали рівню самого закладу. Ефективна робота програмного забезпечення повинна забезпечувати швидкість і якість обслуговування клієнтів комплексу у відповідності з найвищими стандартами сервісу і комфорту. Сполучення робота команди професійних розробників і внедренцев втілила в життя проект автоматизації комплексу SOHO. Фахівцями врахована вся специфіка автоматизації сфери послуг, опрацьовані і впроваджені всі вимоги замовника. Після успішного запуску проекту автоматизації, комплекс SOHO Fitness & SPA відпущений у вільне плавання, звичайно ж за підтримки фахівців нашої служби сервісу.
Компанія GMS Service бажає комплексу SOHO Fitness & SPA подальшого розвитку та багато постійних клієнтів.

А всім, хто бажає більш детально ознайомиться зі сферою застосування, функціоналом і перевагами впровадження програмного комплексу GMS Послуги повідомляємо: в недалекому майбутньому на нашому сайті серед існуючих програмних продуктів з'явиться окрема сторінка GMS Послуги. Чекайте!

17.03.2015