Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Проект автоматизації мережі магазинів "Smile Market"

"Smile Market" - це торгова мережа, що надає своїм покупцям найширший вибір товарів повсякденного попиту за доступними цінами. Асортимент магазинів постійно оновлюється і розширюється. Торгові точки мережі розосереджені по всій території країни. Всього понад 20 магазинів.

Для автоматизації обліку і управління магазинами "Smile Market" нашими фахівцями рекомендовано галузеве програмне рішення GMS Retail. Широкі можливості вирішення GMS Retail ідеально справляються з завданнями автоматизації торгівлі, враховуючи всю специфіку сфери FMCG.

Своєчасне поповнення товарних запасів забезпечують спеціальні програмні інструменти для автоматичного розподілу замовлень між усіма магазинами мережі. Система, враховуючи залишки товарів в магазинах, нові заявки і сезонний попит, в автоматичному режимі формує замовлення. Це дозволяє регулювати процес руху товару і уникнути складнощів при проведенні інвентаризацій.

Швидкий і якісний обмін даними між магазинами і центральним офісом забезпечує спеціальний модуль "GMS Менеджер Синхронізації".

Автоматизація торгівлі дозволить більш ефективно управляти магазинами, контролювати наявність необхідної кількості товарних запасів, стежити за якістю роботи персоналу та забезпечить економічний успіх в цілому.

Проект впровадження програмного забезпечення для автоматизації обліку і управління магазинів мережі "Smile Market" втілюється спільними зусиллями фахівців компанії GMS Service і нашого партнера в місті Одеса, компанії "АмберСофт".

Колектив компанії GMS Service вітає мережу магазинів "Smile Market" з приєднанням до великої родини наших клієнтів і партнерів і бажає великих комерційних успіхів і вдячних покупців.

04.04.2014