Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Проект автоматизації нової мережі фаст-фудів в місті Дніпропетровськ

Американська торгова марка Bak$ - це абсолютно новий і дуже цікавий оператор закладів швидкого громадського харчування в місті Дніпропетровськ.

Жоден житель міста Дніпропетровськ не зможе пройти повз такого цікавого фастфуду. Відразу ж впадає в очі оригінальна забудова торгових точок. Кожен вуличний ресторанчик виготовлений у формі величезного хот-дога. Рум'яна булка з ароматною сосискою так і манить до себе всіх бажаючих смачно і швидко перекусити.

Ретельно підібране меню Bak$ів повністю відповідає формату "легкого перекусу" на бігу. Кілька видів фірмових ароматних хот-догів, десерти, а також чай, кава і прохолодні напої - це мрія кожного відвідувача, що пробігає повз. Саме тому популярність мережі Bak$ росте не по днях, а по годинах.

Але для цінителів швидкої кухні має значення не тільки запах свіженьких хот-догів, що розноситься в усі сторони від вуличного ресторанчика. Швидкість і якість обслуговування мають величезне значення для потенційних споживачів. Тому, керівниками мережі фаст-фудів Bak$ прийнято рішення використовувати найсучасніші технології автоматизації громадського харчування для забезпечення ефективного управління персоналом, налагодження процесу своєчасного підвезення свіжої продукції для приготування хот-догів і десертів і багато іншого для організації процесу управління мережею в цілому.

Для автоматизації мережі фаст-фудів Bak$ фахівцями компанії GMS Service рекомендовано галузеве програмне рішення GMS Фаст-Фуд.

Для більш зручної виробничої експлуатації нашими фахівцями були проведені роботи по адаптації інтерфейсу програми. Реалізована можливість масштабувати висоту робочої області вікна управління замовленнями - окремо панель товарів, окремо панель замовлених товарів. Реєстрація та облік робочого часу персоналу в системі здійснюється за допомогою магнітних карт.

Відсутність можливості підключення проводового інтернету не проблема для вирішення GMS Фаст-Фуд. Обмін інформацією між офісом і торговими точками здійснюється через GPRS-модем. Можливості інструментів вирішення GMS Фаст-Фуд в повній мірі враховують специфіку бізнес-процесів замовника.

Колектив компанії GMS Service бажає мережі фаст-фудів Bak$ швидкого розширення і високих фінансових результатів.

01.04.2014