Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Триває плідна співпраця компанії GMS Service і ТОВ Стройекспорт

Новий, спільний проект компанії GMS Service і ТОВ Стройекспорт по автоматизації управління підприємством називається "Облік технічного обслуговування і ремонтів".

Метою даного проекту є підвищення ефективності управління підприємством за допомогою розробки механізму і безпосереднього налагодження процесу обліку фізичного стану обладнання заводу і планування його технічного обслуговування і ремонтів.

В рамках проекту автоматизації фахівцями компанії GMS Service проведені роботи по розширенню функціоналу облікової системи. В існуючій обліковій базі даних створені нові довідники і документи, які дозволяють правильно організувати документооборот, побудувати прозору модель управління і обліку послуг з технічного обслуговування і ремонтів.

Нові можливості системи управління підприємством дозволяють вести облік фактичної наробки обладнання і планових показників. Розроблено правила реєстрації в системі заявок на проведення ремонтів. Реалізована можливість фіксації фактів проведення технічного обслуговування. А також, впроваджені інструменти дозволяють списувати запчастини і матеріали для проведення робіт з обслуговування і ремонту.

Ефективний контроль і управління підприємством забезпечують ряд важливих для виробництва звітів, побудованих на базі нових показників діяльності заводу: план-факт виробництва, плановий графік технічного обслуговування і ремонтів, плановий кошторис технічного обслуговування і ремонтів, журнал обліку простоїв та ін.

Колектив компанії GMS Service бажає ТОВ Стройекспорт подальшого розвитку і плідної співпраці в процесі реалізації нових спільних проектів.

21.03.2014