Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

ПриватБанк створив зручне рішення для касирів

ПриватБанк спільно з виробником РРО Datecs SystemGroup Україна впровадив в Україні найоптимальніше рішення для малого бізнесу - функціонал спільної роботи касового апарату і платіжного POS-терміналу.

Як відзначають в банку, касові апарати, на відміну від фіскальних реєстраторів, використовуються в основному в малому і середньому бізнесі, де на касира лягає маса різнорідних завдань, а прийняття оплати платіжною карткою вимагає оформлення операції відразу на двох окремих пристроях.

Пряма ж інтеграція касового апарату і POS-терміналу дозволяє скоротити кількість операцій, прискорити обслуговування покупців. Також інтеграція дозволяє знизити помилки персоналу при введенні суми для оплати за допомогою платіжної картки і виключити факти шахрайства з боку персоналу.

«Такими зручними інтегрованими рішеннями сьогодні активно користуються всі мережеві супермаркети. Тепер це доступно будь-яким магазинах, - каже Роман Негінський, Заступник Голови Правління ПриватБанку. - Інтеграція терміналу і касового апарату дозволяє значно спростити роботу касира в торгово-сервісних підприємствах формату «магазин біля дому».

«Торгівля - конкурентний бізнес, успіх в якому залежить в тому числі від рівня і переліку послуг. Досвід наших клієнтів показує, що використання інновацій на робочих місцях касирів допомагає оптимізувати бізнес-процеси, підвищити лояльність клієнтів, збільшити спектр доступних послуг і в кінцевому рахунку підвищити конкурентоспроможність їх бізнесу », - говорить Євген Гапушин, генеральний директор SystemGroup Україна.

Портал: www.my-trade-group.com

04.03.2016