Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Представник новітньої фіскальної техніки вже на ринку України

Компанія GMS Service постійно відстежує новітні тенденції ринку торгово-касової техніки, так як своєчасна стикування новинок з системою управління підприємством GMS Office Tools надає нашим клієнтам широкі можливості для вибору торгового обладнання на будь-який смак і гаманець. Саме з цією метою, нашими партнерами з компанії "Гера" в центр тестування компанії GMS Service був переданий фіскальний реєстратор нового покоління MG-T808 TL.

Фахівцями відділу тестування проведена детальна перевірка фіскального реєстратора. Тестова експлуатація фіскального реєстратора в умовах, максимально наближених до реальних, підтвердила задекларовані характеристики обладнання, надійність і бездоганну якість роботи від провідного світового виробника електроніки Toshiba. Фіскальний реєстратор MG-T808 TL дійсно успішно справляється з поставленими завданнями, працюючи в тандемі з усіма галузевими рішеннями, розробленими на базі системи управління підприємством GMS Office Tools.

З огляду на отримані позитивні результати тестування, фахівці компанії GMS Service рекомендують використовувати фіскальний реєстратор MG-T808 TL в комплексі обладнання для автоматизації роздрібних мереж і окремих продуктових магазинів біля дому, а також, автоматизації закладів громадського харчування.

Основні характеристики фіскального реєстратора MG-T808 TL:

  • Висока швидкість друку 30 рядків / с.
  • Використання двох типів чекової стрічки 57,5 ​​і 80 мм
  • Великий вибір інтерфейсів підключення зовнішніх пристроїв: ПК, ноутбук, нетбук (USB, RS-232), грошовий ящик, виносний індикатор покупця.
  • Ethernet для передачі даних на сервер ДПС.
  • Заміна стрічки за лічені секунди. «Easy-load»
  • Класичний дизайн. Компактні розміри.

З питань придбання фіскального реєстратора MG-T808 TL, звертайтеся до відділу продажів компанії GMS Service за телефоном (056) 732-23-32.

23.05.2014