Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Популярність рішення GMS Магазин Іграшок зростає з кожним днем. Автоматизований ще один магазин товарів для дітей.

Все більше сучасних батьків прагнуть розвивати в своїх дітях таланти вже з самого раннього віку. Виховання в дітях якостей, які в майбутньому допоможуть максимально реалізувати себе, вимагає серйозного підходу до підбору предметів та інформації, що оточують дітей на самому початку їхнього життєвого шляху.

Так з'явилася ідея створення магазину іграшок, за допомогою яких можна виховати цілеспрямованих і пристосованих до соціального життя дітей.

Визначившись з форматом торгівлі, вибравши необхідний асортимент і заручившись підтримкою постачальників, перед керівництвом магазину постало питання вибору надійного програмного забезпечення, яке відповідало б усім особливостям торгівлі дитячими іграшками.

Успішно реалізований проект автоматизації магазину "Хеппі перентс" - чергове підтвердження високої популярності рішення GMS Магазин Іграшок на ринку ПЗ для автоматизації торгівлі дитячими іграшками та іншими товарами для дітей. Безліч великих і маленьких магазинів дитячих товарів, ефективно експлуатують рішення GMS Магазин Іграшок - гарантія високої якості програмного забезпечення і наочне відображення рівня довіри до компанії GMS Service.

В рамках проекту автоматизації магазину дитячих розвиваючих іграшок "Хеппі перентс", фахівцями компанії GMS Service проведено якісний аудит і всі необхідні консультаційні заходи для правильної організації торговельної діяльності. За допомогою інструментів рішення GMS Магазин Іграшок, налагоджений ефективний облік і контроль за всім, що відбувається в магазині. Зараз в системі успішно ведеться товарний облік і ціноутворення, облік взаєморозрахунків з постачальниками і витрат за статтями. Інструменти рішення дають можливість ефективно управляти асортиментом і своєчасно поповнювати товарні запаси.

Також в рамках проекту проведено роботу з навчання персоналу. Простий і функціональний інтерфейс для роботи продавця-касира, дозволив в найкоротші терміни запустити касу в активні продажі. Персонал магазину іграшок в повній мірі використовує інструменти приходования, формування націнок і інші можливості програмного рішення.

Колектив компанії GMS Service бажає магазину "Хеппі перентс" безліч маленьких і великих покупців. А також подальшого розширення, зростання і значних фінансових успіхів.

Магазин "Хеппі перентс" розташований в ТРЦ "МОСТ-Сіті" в самому центрі міста Дніпропетровськ.

10.10.2013