Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Підходить до завершення проект автоматизації меблевих салонів "Меблева Країна".

Мережа "Меблева країна" - це салони-магазини, що реалізують недорогі, але якісні меблі та інші предмети інтер'єру.

В асортименті мережі салонів переважає корпусні меблі. Головна особливість торгівлі корпусних меблями: в повний комплект однієї моделі може входити до двадцяти різновидів шаф, шафок, тумб та інших предметів інтер'єру.

Ця особливість формування комплектів корпусних меблів, як правило, значно ускладнює процес формування замовлення, так як всі предмети інтер'єру однієї моделі дуже довго підбираються консультантом вручну, за прайс-листами постачальників.

Для розробки детального плану автоматизації управління та обліку в мережі "Меблева країна", фахівцями компанії GMS Service було проведено детальне вивчення торгово-виробничих процесів компанії.

В ході впровадження рішення, для більш якісного обслуговування покупців і прискорення формування заявок постачальникам, був спеціально адаптований документ формування замовлень.

Тепер, при виборі консультантом певної моделі корпусних меблів, система в автоматичному режимі пропонує тільки предмети інтер'єру, що належать саме до цієї моделі. Після чого консультанту необхідно просто відзначити необхідні складові комплекту і сформувати замовлення. Ще кілька кліків мишкою і замовлення вже у постачальника.

З впровадженням рішення GMS Меблевий Салон час формування замовлення скоротився на 10%, а кількість помилок в рази!

Також, використання інструментів системи дозволяє звести до мінімуму час обробки замовлення всередині компанії. Термін поставки замовлення покупцеві залежить тільки від можливостей і взаємних домовленостей з постачальниками і заводами-виробниками.

Термін поставки замовнику - важливий показник роботи меблевих салонів, так як конкурентне середовище насичена і покупець часто робить свій вибір серед альтернативних пропозицій на користь компаній, що пропонують більш короткі терміни поставки і комфортний сервіс супроводу замовлення.

В рамках проекту автоматизації, в процесі плідної співпраці фахівців компанії GMS Service і "Меблева країна", розроблений комплект специфічної аналітичної звітності. Дані звітів дозволяють налагодити контроль ключових показників діяльності меблевих салонів. Своєчасно приймати необхідні управлінські рішення для утримання цих показників на оптимальному рівні.

Зараз проводяться завершальні роботи по формуванню аналітики. А також, активно ведуться роботи по розробці програми лояльності для постійних клієнтів салонів "Меблева країна".

Компанія GMS Service бажає мережі меблевих салонів "Меблева країна" подальшого зростання і розширення. Багато нових клієнтів і високих фінансових досягнень.

18.11.2013