Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Відкрився новий мінімаркет мережі "Велес" в м. Дніпродзержинськ

Мінімаркет, як спосіб роздрібної торгівлі товарами першої необхідності, користується величезною популярністю серед покупців.

Причини популярності прості. Наявність такого магазину дуже зручно для покупців. Переважно, мінімаркети розташовуються в спальних районах, ближче до своїх клієнтів.

Асортимент минимаркета складають найнеобхідніші товари для щоденного споживання середньостатистичного жителя міста: продукти харчування, побутова хімія та інші супутні товари. Немає необхідності їздити за покупками, все необхідне завжди під боком.

10 липня 2014 р. в місті Дніпродзержинськ, по вулиці Матросова, відкрив свої двері ще один мінімаркет мережі "Велес". Це вже 10 мінімаркет торгової мережі.

Торгова мережа мінімаркетів "Велес" - це завжди свіжі і якісні товари, широкий асортимент продуктів харчування і напоїв на будь-який смак і гаманець.

Нововідкритий мінімаркет "Велес" - магазин загальною площею в 600 м2, який має в своєму розпорядженні п'ять кас. Торгова площа дозволяє вмістити всю різноманітність товарів, необхідних для щоденного споживання жителями району, а п'ять кас успішно справляються з обслуговуванням напливу покупців в години пік. Все це, а також привітний професійний персонал минимаркету, створюють сприятливе середовище для здійснення покупок.

Перший мінімаркет мережі відкрито ще в 2006 році. З тих пір, підприємство успішно експлуатує рішення GMS Рітейл для автоматизації обліку і контролю всіх внутрішніх бізнес-процесів. Широкий спектр програмних інструментів для автоматизації торгівлі забезпечує ефективне управління мінімаркетом, дає можливість підтримувати високий рівень прибутковості торгових точок, гарантує злагоджену роботу всіх магазинів мережі "Велес".

Успішне відкриття нової торгової площі підтверджує правильність вибору керівництвом мережі "Велес" системи управління підприємством GMS Office Tools для автоматизації мінімаркетів.

Колектив компанії GMS Service бажає торгової мережі «Велес» подальшого розвитку і розширення. А новому мінімаркету - величезної кількості покупців і високих фінансових результатів.

11.07.2014