Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Відкрив свої двері 85 магазин мережі "Я люблю Аврору"

Мережа магазинів "Я люблю Аврору" відкрила 85 магазин. Ще три торгові точки готуються до відкриття.

У листопаді 2012 року, коли ми тільки починали співпрацю, це була невелика мережа з десяти магазинів, що реалізують продукти харчування та товари повсякденного попиту. А зараз, торгова мережа "Я люблю Аврору" - дуже відомий оператор у сфері FMCG. У кожному магазині, залежно від площі торгового залу працює від 1 до 3 кас.

Впровадження системи управління підприємством GMS Рітейл дозволило налагодити ефективне управління величезною мережею магазинів. Всі процеси, що відбуваються всередині компанії, перебувають під постійним контролем керівництва.

У функціонал рішення GMS Рітейл були внесені деякі зміни для його адаптації під особливості торгівлі в сфері FMCG. Фахівцями компанії GMS Service були розроблені інструменти для автоматичного формування замовлення товарів на всі магазини з подальшим їх розподілом по торгових точках.

Ми пишаємося тим, що постійний розвиток і зростання мережі "Я люблю Аврору" відбувається при безпосередньому нашій участі. Правильно підібране програмне забезпечення для автоматизації бізнесу - гарантія успіху будь-якого бізнес-проекту.

Колектив компанії GMS Service вітає мережа магазинів "Я люблю Аврору" з відкриттям 85 магазина. Бажаємо вам подальшого зростання, втілення всіх планів, і великих комерційних успіхів.

25.12.2015