Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Оновлення системи по військовому збору вже готове

Шановні партнери!

З 3 серпня 2014 року вступили в дію Закони України про внесення змін до Податкового кодексу і державного бюджету на 2014 рік.

Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» тимчасово, до 1 січня 2015 введено новий загальнодержавний військовий збір.

Військовий збір буде стягуватися за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб у формі заробітної плати, заохочувальних та компенсаційних виплат, інших виплат та винагород, які нараховуються громадянам у зв'язку з трудовими або цивільно-правовими відносинами, а також з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, і виграш гравця, отриманий від організатора азартної гри. Податковим агентом по утриманню і перерахуванню до бюджету військового збору із зарплати та інших виплат є роботодавець.

Для комфортного переходу на нові стандарти оподаткування фахівці компанії GMS Service внесли зміни в документ "Заробітна плата: Нарахування" і інтегрували в облікову систему оновлення з розрахунку утримань із заробітної плати працівників відповідно до норм Закону.

З питань оновлення та переходу на нові стандарти оподаткування звертайтеся в сервісну службу компанії GMS Service.

14.08.2014