Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Новий магазин мережі «Будинок іграшок».

20 вересня 2013 року в київському ТЦ «Караван», за адресою вул. Лугова 12 відкривається новий магазин мережі «Будинок іграшок».

Площа в 400 кв.м. дозволяє представити найширший асортимент товарів для дітей від світових виробників, що відповідають найвищим стандартам якості.

Ляльки, машинки, книги, настільні ігри, конструктори та м'які іграшки - в новому магазині ви знайдете все, що необхідно для щасливого дитинства і всебічного розвитку дітей. Постійне оновлення асортименту іграшок і сувенірів, привітний і досвідчений персонал обов'язково допоможуть правильно вибрати найцікавіший подарунок.

Колектив мережі магазинів «Будинок іграшок» зробив усе можливе для того, щоб вибір подарунка любій дитині став комфортною і захоплюючою подією.

Програмна частина запуску нового магазину була передана на виконання фахівцям компанії GMS Service.

Спільна робота торгової мережі «Будинок іграшок» і компанії GMS Service почалася в 2008 році. Мережа «Будинок іграшок» вимагала динамічного і потужного програмного забезпечення, яке враховувало б всю специфіку автоматизації торгівлі дитячими іграшками та товарами для дітей. Тісна, плідна співпраця та обмін досвідом ведення бізнесу двох компаній, в рамках проекту впровадження програмного забезпечення, створили унікальний інструмент автоматизації бізнес-процесів в мережі дитячих магазинів. Програмістами компанії GMS Service було впроваджено рішення рівня ERP, можливості якого і зараз безперервно доповнюються і вдосконалюються в зв'язку з розширенням торговельної мережі, зміною структури асортименту, зростанням торгових площ і модернізацією принципів роботи.

Протягом декількох днів був підготовлений черговий магазин до відкриття: автоматизовані робочі місця касирів, налагоджено облік доходів і видатків. Новий магазин «Будинок iграшок» приєднаний до єдиної інформаційної інфраструктури торговельної мережі. Єдина база даних дозволила розділити відповідальність і повноваження між центральним офісом торгової мережі і новим підрозділом.

Сучасні технології синхронізації, що використовуються для автоматизації обміну інформацією в мережі дитячих магазинів «Будинок іграшок», дозволяють легко управляти великими торговельними мережами з великою кількістю торгових точок, з найширшим асортиментом найрізноманітніших товарів, на торгових площах різних розмірів і форматів торгівлі.

Колектив GMS Service бажає новому магазину мережі «Будинок іграшок» ще більших успіхів, і високих фінансових результатів, а торгової мережі «Будинок іграшок» - подальшого розвитку і розширення.

18.09.2013