Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Завершена автоматизація мережі кав'ярень Kredens Cafe (м. Львів)

Завершена автоматизація мережі кав'ярень Kredens Cafе у Львові.

Проект був реалізований спільно з партнером GMS Service - компанією UCL.

Мережа кав'ярень Kredens Cafе пропонує широкий вибір всіляких видів кави. Найцінніше для Kredens Cafе - гості, яким тут завжди запропонують затишну атмосферу і відмінну каву.

Менеджмент мережі спочатку ставив собі завдання створити єдиний внутрішній механізм управління. Тому приділв чимало часу і уваги пошуку системи, яка б змогла забезпечити усі необхідні інструменти для подальшого розвитку. Були зроблені спроби використовувати масові з існуючих ресторанних систем. Але жодна з них не задовольняла сучасних вимог бізнесу.

Для автоматизації мережі кав'ярень Kredens Cafе була запропонована унікальна конфігурація, розроблена компаніями GMS Service і UCL. GMS Service і компанія UCL створили спільне рішення для ресторанного бізнесу на основі back-office рішення GMS Ресторан і front-office XPOS.

Для ефективного управління мережею дуже важливо оперативно отримувати і консолідувати інформацію про замовлення з віддалених закладів. Завдяки функціональності рішення GMS Ресторан можна швидко і легко справлятися з тими завданнями, для вирішення яких раніше доводилося довго і дуже проблематично збирати дані з різних програм. Звіт для розрахунку бонусів персоналу, звіт по виробництву, по калькуляційних картах, по контролю і порівнянню закупівельних цін, підсумкові товарні звіти - будь-який звіт по персоналу, фінансах або складу доступний після натискання однієї кнопки і формується на основі актуальних даних, що дозволяє оперативно контролювати поточний стан справ і швидко приймати правильні рішення.

Всім відомо, що значна частина успіху закладу складається з відмінного сервісу і оперативної роботи персоналу. Тому головними цілями автоматизації мережі кав'ярень є автоматизація товарного обліку, підвищення ефективності управління рестораном, прискорення обслуговування та мінімізація неконтрольованих збитків. Використання спільного рішення, запропонованого для Kredens Cafе компаніями GMS Service і UCL, дозволяє вивести управління мережею ресторанів на якісно новий рівень.

Ми віримо, що відвідувачі оцінять Kredens Cafе гідно і бажаємо мережі кав'ярень стрімкого розвитку і дивовижних фінансових результатів.

15.11.2011