Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Розпочато проект автоматизації магазину "Вдала покупка" (м. Київ)

Магазин "Вдала покупка" спеціалізується на доступному і недорогому одязі, взутті і аксесуарах від відомих європейських і американських дизайнерів.

"Вдала покупка" - це єдиний в Україні магазин, який працює в форматі minicasekit. Площа магазину 120 м2, дозволяє представити в одному місці більше 300 різних брендів. Це дає прекрасну можливість задовольнити індивідуальні смаки і переваги кожного відвідувача магазину.

Для автоматизації бізнес-процесів магазину "Вдала покупка" буде використано комплексне рішення GMS Бутик, спеціально розроблене для магазинів одягу та взуття. Для формату в якому працює "Вдала покупка" дуже актуальним є питання оптимізації робочого часу, швидкості та якості обслуговування великого потоку клієнтів. З цим завданням чудово справляється модуль GMS Торговий клієнт. Він дозволить значно збільшити пропускну спроможність магазину і назавжди забути про проблеми довгого очікування на касі. У кожного покупця "Вдала покупка" залишиться почуття задоволеності від комфортної і вигідної покупки, лояльності до магазину, який береже не тільки гроші, але і час своїх клієнтів.

Магазин "Вдала покупка" постійно радує своїх покупців знижками, акціями та спеціальними пропозиціями, що дозволяють економити. Перейти на якісно новий рівень роботи з дисконтними програмами, різними схемами надання знижок дозволить GMS Дисконтна система. Цей модуль дозволяє швидко і без залучення програміста коригувати програми лояльності, комбінувати нарахування знижок, розробляти найрізноманітніші бонусні програми і акції. За допомогою аналітичних інструментів вирішення GMS Бутик буде налагоджений контроль ефективності проведених акцій.

Про розвиток та підсумки проекту автоматизації магазину "Вдала покупка" буде розказано в наступних новинах.

06.04.2012