Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Ми прийняли участь у "Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності"

З 21 по 23 жовтня в Палаці спорту «Україна» відбувся Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності.

Цього року у форумі взяли участь 132 учасники з України, Польщі, Італії, Словаччини, Грузії і Туреччини.

В експозиції було представлено оснащення та меблі для готельних комплексів, санаторіїв, кафе, барів, ресторанів. Обладнання для професійного прибирання. Програмне забезпечення та засоби автоматизації. Санітарно-гігієнічне обладнання і матеріали. Професійний посуд та аксесуари. Спецодяг та уніформа для персоналу. Текстиль, білизна, інтер'єрні рішення. Продукти харчування та напої для ресторанів, кафе, барів. Вендінг. Конференц-обладнання. Продукція для Wellness & SPA салонів.

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності - це не тільки демонстрації, але і відмінна дізнатися щось нове про готельно-ресторанному бізнесі. Саме з цією метою, в рамках форуму відбулася практична конференція. Учасники конференції поділилися досвідом ведення ресторанного бізнесу як в Україні, так і за кордоном.

Представник компанії GMS Service, Антон Власенко, провів для запрошеної аудиторії майстер-клас про найширші можливості інструментів аналітика в рішенні "GMS Ресторан". На прикладі кількох найцікавіших звітів Антон розповів про переваги роботи в системі, про легкість управління даними і про цінність отриманої аналітичної інформації для прийняття правильних управлінських рішень. Пояснив взаємозв'язок між чотирма основними складовими успішного ресторану: оптимальне меню закладу + персонал який вміє і зацікавлений продавати + чесне обслуговування відвідувачів і ніяких махінацій. І головне, показав як використовувати звітність на практиці.

На стенді компанії GMS Service було налаштоване спеціалізоване обладнання, яке в зв'язці з ПО відмінно продемонструвало всі переваги роботи з системою.
Устаткування для демонстраційного стенду надали наші партнери з Києва (ТОВ Сенсорні системи України) та Львова (ТОВ Цвітова Сервіс).
Наш виставковий стенд відвідало безліч власників і керуючих ресторанами і кафе, готелями і SPA салонами, які зіткнулися з проблемою неефективності використовуваного в їхніх магазинах програмного забезпечення, і зараз шукають більш якісні інструменти для роботи.

Керівник відділу продажів компанії GMS Service, Світлана Герасименко та консультанти з питань автоматизації компаній-партнерів, Олександр Васильєв (ТОВ Цвітова Сервіс) та Євген Шевела (ТОВ Сенсорні системи України), провели безліч консультацій, обмінялися контактами і призначили зустрічі, щоб більш детально вивчити ситуацію кожного клієнта і допомогти вирішити їхні проблеми.

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності об'єднав провідних фахівців, відомих виробників товарів і послуг для готельно-ресторанного бізнесу та безліч відвідувачів, що цікавляться новинками індустрії гостинності до обговорення проблем, успіхів і нововведень галузі.

26.10.2015