Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Лінія магазинів EVA відкрила 18 лютого новий магазин за адресою: місто Київ, вулиця Попудренка, 1.

Анна ГРИШИНА, Маркетинг-директор Лінії магазинів EVA:

«Мережа продовжує зміцнювати свої позиції в столичному регіоні. Це 52-й магазин в Києві і 67-й магазин в Київській області. Його торгова площа складає 119 кв.м. У магазинах EVA продовжує діяти акція на парфумерію, в рамках якої, купивши будь-яку одиницю духів, можна отримати другу одиницю в подарунок. Також ми підготували для наших покупців велику кількість акційних пропозицій зі знижками на декоративну косметику, біжутерію та товари для дому. Більше інформації про наші пропозиції завжди можна отримати у продавців-консультантів, знайти в рекламно-інформаційному буклеті в магазині або на сайті www.eva.dp.ua»

Довідка MTG:

Лінія магазинів EVA - національна мережа магазинів для жінок формату drogerie. Асортимент - парфумерія, косметика, засоби особистої гігієни, побутова хімія, біжутерія та аксесуари. На даний момент в мережі EVA представлені 15 власних торгових марок: декоративна косметика.

Магазини мережі представлені в 12 областях України: Дніпропетровській, Харківській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Полтавській, Сумській, Запорізькій. Кількість ТТ - 332.

Портал: www.my-trade-group.com

03.03.2016