Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Компанія GMS Service реалізувала підтримку нового фіскального реєстратора Марія 304Т

Марія 304Т - надійний і функціональний фіскальний реєстратор, який поєднує в собі невеликий розмір і широкі функціональні можливості.

Основними перевагами фіскального реєстратора Марія 304Т є компактний розмір (131х129х163) і маленька вага (1,1 кг). Зручності в роботі додають легке завантаження паперу і опціональний обрізувач. Також, цей фіскальний реєстратор забезпечує швидкий, але при цьому досить дешевий друк, завдяки використанню більш недорогий касової стрічки.

Модель повністю відповідає сучасним вимогам податкового законодавства. Використовуючи провідні канали зв'язку, фіскальний реєстратор передає підзвітності інформацію в органи податкової служби, а також, формує контрольну стрічку в електронній формі.

З огляду на всі переваги фіскального реєстратора Марія 304Т, фахівці компанії GMS Service рекомендують використовувати його в комплексі обладнання для автоматизації невеликих мінімаркетів і магазинів біля дому, в яких впроваджена облікова система на базі GMS Office Tools.

Сфера застосування Марія 304Т: роздрібна торгівля, підприємства громадського харчування.

Основні характеристики Марія 304Т: висока надійність, сучасний дизайн, невеликі габарити і вага; високошвидкісний друк чеків; вбудований Ethernet модем для передачі контрольно звітної інформації до органів податкової інспекції; зовнішній індикатор.

16.05.2014