Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Компанія GMS Service розширює ряд підтримуваного обладнання

Фахівцями компанії GMS Service реалізована підтримка біоптичного лазерного сканера (сканер / ваги) Magellan 8300.

Сканер Magellan 8300 призначений для автоматизації роботи касових вузлів в складі високопродуктивних POS-систем великих торгових мереж. Для зважування товару в сканер вбудовуються контрольно-касові ваги Ягуар 0015W.

Використання зважувально-скануючого комплексу Magellan 8300 - Ягуар 0015W дає можливість торговельним підприємствам знизити обсяг інвестицій в торгове обладнання. Відкриваючи нові об'єкти немає необхідності встановлювати ваги з друком чеків в кожному відділі торгового залу. Досить встановити на каси Magellan 8300 і організувати попередню фасовку і маркування самих ходових товарних позицій.

Стиковка зважувально-скануючого комплексу з системою управління підприємством GMS Office Tools забезпечує швидкий і якісний обмін даними між обладнанням і обліковою системою. Після сканування і зважування вся інформація про товар потрапляє безпосередньо в облікову систему. Злагоджена робота обладнання та програмного забезпечення дозволяє прискорити роботу касової зони, поліпшити рівень обслуговування покупців. Гнучкість рішення GMS Рітейл дає можливість легко стикуватися і продуктивно працювати з будь-яким торгово-касовим обладнанням. Дозволяє заощадити кошти при формуванні повного комплекту обладнання для оснащення торгового залу.

Основні характерістікіMagellan 8300:

  • Невелика глибина посадки в касовий стіл і можливість вибору робочої поверхні дозволяє вбудувати сканер в будь-яке робоче місце касира.
  • Наявність технології OmegaTek ™ Productivity Technology дозволяє впевнено зчитувати погано надруковані або пошкоджені штрих-коди за один прохід.
  • Можливість зчитування штрих-коду з 5 сторін упаковки товару істотно збільшує продуктивність роботи і пропускну здатність кас.
  • Сканери виконуються в різних модифікаціях, в залежності від довжини встановленої бази і наявності вбудованих ваг.

Сфера застосування Magellan 8300: великі роздрібні мережі, мінімаркети, магазини біля дому.

18.06.2014