Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Виставка "Індустрія гостинності 2014" - приклад ефективної співпраці компаній GMS Service і АмберСофт

З 10 по 12 квітня у виставковому комплексі Морського вокзалу в місті Одеса відбулася виставка "Індустрія гостинності 2014" - важлиий презентаційний майданчик на півдні України, що надає можливість налагодити ділові контакти для тих, хто планує організувати власний бізнес, відкрити затишне кафе, ресторан або готель.

Цього року виставка об'єднала провідних гравців індустрії гостинності. Це власники і фахівці готельного та ресторанного бізнесу, виробники продуктів харчування, професійного обладнання, програмного забезпечення для закладів громадського харчування та готельного господарства.

Кращі тренери та консультанти, на навчальних тематичних семінарах і тренінгах, розкрили секрети просування ресторану в мережі інтернет, розповіли про сучасні тенденції щодо складання винних карт і меню, і ще багато цікавої і корисної інформації для організації якісної роботи і успішного розвитку готельно-ресторанного бізнесу.

В рамках виставки, спеціально для професіоналів, шеф-кухарів були представлені рецепти ексклюзивних страв, проводилися дегустації, БАР-шоу, презентації елітних сортів кави і чайні церемонії.

Представник експозиції "Оснащення ресторану" - наш одеський партнер, компанія "АмберСофт" - активний гравець ринку програмного забезпечення ресторанного бізнесу на півдні України.

Співробітники компанії "АмберСофт" доклали максимум зусиль для організації виставкового стенду. Відповідне оформлення виставкової площі, правильно підібраний комплект торгівельного обладнання та додаткових інформаційних матеріалів, дозволили продемонструвати всі переваги автоматизації закладів громадського харчування, використовуючи інструменти вирішення GMS Ресторан. Показати всі сильні сторони програмного забезпечення для автоматизації кафе, ресторанів від компанії GMS Service.

І найголовніше, глибокі знання співробітників компанії специфіки автоматизації закладів громадського харчування, володіння програмними інструментами галузевого рішення GMS Ресторан і професійне проведення презентацій дало очікуваний результат. Яскравий і незабутній виставковий стенд компанії "АмберСофт" користувався величезною популярністю у відвідувачів виставки, зав'язалися нові корисні знайомства, погоджені персональні зустрічі з питань автоматизації.

Також, активно проводились роботи і співробітниками компанії GMS Service зі сприяння компанії "АмберСофт" в організації виставкового стенду. Надано все необхідне виставкове обладнання та інформаційні матеріали. Попередньо проведені навчальні семінари і консультації з питань автоматизації.

Компанія GMS Service високо оцінює докладені зусилля наших партнерів, компанії "АмберСофт", по організації та участі у виставці "Індустрія гостинності 2014" і бажає, щоб всі нові знайомства і зустрічі, що відбулися на виставці, принесли величезне задоволення від реалізації нових проектів і високі фінансові результати!

05.05.2014