Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Компанія GSM Service уклала партнерську угоду з підприємством "Цвітова сервіс"

Наш новий партнер у м Львів - "Цвітова сервіс" - компанія з багаторічним досвідом успішної роботи в сфері комплексної автоматизації торговельних і виробничих процесів і впровадження високотехнологічного електронного обладнання на підприємствах торгівлі, громадського харчування, послуг і виробництва.

Фахівці компанії "Цвітова сервіс" приділяють величезну увагу якості обслуговування клієнтів і гарантують надання виключно якісного обладнання та програмного забезпечення. Надають консультації з придбання та реєстрації фіскальної техніки та послуги з навчання персоналу клієнта роботі з ПЗ та обладнанням. Проводять сервісну технічну підтримку обладнання (обслуговування та ремонт).
Партнерську угоду з компанією GMS Service додало в продуктовий пакет компанії "Цвітова сервіс" високоякісне програмне забезпечення для комплексної автоматизації управління та обліку на підприємствах роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, у закладах громадського харчування та ресторанного бізнеса.Теперь рішення автоматизації на платформі системи GMS OfficeTools ™ стали більш доступні замовникам західної України. Всі користувачі рішень GMS Рітейл, GMS Ресторан і GMS Бутик, розроблених на платформі системи GMS OfficeTools ™, можуть розраховувати на швидкий контакт і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців в питаннях як добору та придбання обладнання, так і в питаннях автоматизації управління і учета.Обращайтесь в компанію "Цвітова сервіс" та замовляйте відкриття магазину чи ресторану "під ключ". Фахівці компанії "Цвітова сервіс" нададуть кваліфіковану консультацію по підбору найбільш оптимального комплекту обладнання та галузевого програмного забезпечення від компанії GMS Service і запустять в роботу об'єкт в найкоротші терміни.

07.08.2015