Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Інтеграція системи управління підприємством і інтернет-магазину компанії Альфатех

Вже 10 років компанія Альфатех працює на українському ринку і надає широкий асортимент обладнання для експлуатації на будівельних, дорожніх, комунальних, гірничих підприємствах від світових виробників Hyundai Heavy Industries, Shantui Construction Mashinery Co., LTD та ін. Також, компанія пропонує широкий асортимент запасних частин і шин. Високоякісне сервісне обслуговування промислової техніки здійснює команда справжніх професіоналів.

Компанія Альфатех вже протягом декількох років ефективно використовує програмні інструменти системи управління підприємством GMS Office Tools для автоматизації обліку і управління всіма процесами в відділах і підрозділах підприємства.

В рамках проекту з розширення каналів збуту та оптимізації роботи відділу продажів компанії Альфатех, успішно реалізована автоматизація інтернет-торгівлі. 15 травня 2014 запущений інтернет-магазин шин - http://shini.fnx.dp.ua/.

В рамках проекту автоматизації інтернет-магазину в системі управління підприємством розгорнуті спеціалізовані довідники товарів. Вони оптимізовані для якісної представленості товарів в каталогах інтернет-магазину і враховують всі специфічні параметри реалізованої продукції. Це і назва брендів, і моделі шин, і сезонність, призначення товару і застосовність, ширина, висота, діаметр шин і ін.

Величезна перевага автоматизації інтернет-магазину полягає в тому, що при введенні нової товарної позиції в довідник товарів системи управління підприємством, вона автоматично з'являється на сайті. А після оприбуткування товару в системі, він автоматично набуває статусу "в наявності" на сайті.

Інтеграція системи управління підприємством і корпоративного сайту компанії Альфатех, дозволяють оптимізувати витрати праці персоналу, уникнути дублювання робіт, і перенаправити вивільнені трудові ресурси на виконання інших важливих завдань.

Наступним етапом розвитку, який перебувають на стадії запуску, є розробка інструментів для автоматичної передачі замовлень з інтернет-магазину в систему управління підприємством GMS Office Tools. Це набагато прискорить процес обробки замовлень всередині компанії і дозволить поліпшити обслуговування клієнтів, підвищить рівень лояльності покупців до компанії Альфатех.

Бажаємо компанії Альфатех, використовуючи сучасні інструменти для бізнесу від компанії GMS Service, примножувати власні фінансові успіхи.

30.05.2014