Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

GMS Service в національному проекті "МІЙ МАГАЗИН: 2 015"

20 Лютого представники компанії GMS Service відвідали унікальну в історії рітейлу зустріч - національний проект "МІЙ МАГАЗИН: 2 015"

«МІЙ МАГАЗИН: 2015» - ексклюзивний національний проект, свого роду навчальний центр. Місце обміну думками та досвідом.
Основне завдання проекту - досягнення максимального взаєморозуміння між генеральним керівництвом мережі та директорами торгових точок в питаннях розвитку магазинів. А також "вирощування" професійних управляючих, які приведуть ввірені їм магазини до високих показників ефективності та сервісу.

«МІЙ МАГАЗИН: 2015» зібрав генеральних, операційних і регіональних директорів всіх самих великих продуктових мереж з усіх регіонів України. спільно з профільними фахівцями з побудови бізнес-процесів в роздробі, власники і керуючі ділилися думками як зробити кожну торгову точку заробляти гроші і лояльність покупців.

Активну участь у національному проекті взяли Караван, Варус, Український рітейл (Брусничка), Мережа WOG (магазини на заправках), ЕКО маркет, Наш Край, Рітейл Груп (Велика кишеня, Велмарт, ВК Експрес), SPAR, ТАМ ТАМ, Фуршет, Fozzy Group (Fozzy, Сільпо), Метро, ​​АТБ, Львівхолод (Рукавичка), Колібріс, "Два кроки від хати", Грін Фарм Косметик, Аргон, Холдинг емоцій! Фест, Розметов, Вопак та інші.

На зустрічі представники торговельних мереж активно обговорювали питання застосування декількох форматів магазинів у складі однієї торгової мережі та вибору найбільш ефективного формату магазинів. Ділилися досвідом з організації торгового і складського простору в різних форматах магазинів, а також щодо формування найбільш оптимального асортименту в кожному з форматів. Розповідали про особливості розвитку власних торгових марок.

Провідні українські експерти та аналітики розкрили відповіді на питання що стосуються загального стану ринку роздрібної торгівлі та тенденції розвитку: нове законодавство, лояльність середньостатистичного покупця до конкретних торговельним мережам і торгових марках в цих мережах, зміни в споживчому кошику, зарубіжний досвід ведення бізнесу в умовах кризи (країни Європи загалом, і зокрема Польща, Прибалтика, Білорусь і Росія), просування в інтернеті (організація зручного і корисного сайту, а також соціальні мережі).

Компанії, що займаються обслуговуванням рітейлу представили нові інструменти і технології, які допоможуть економити кошти, підвищити ефективність торгових точок, організовувати персонал: енергозберігаючі технології для торгових площ, контролінг в ритейлі (хто за що відповідає: від планування до контролю), чек-листи магазинів ( єдині стандарти організації та управління магазинами в мережі), торговельне обладнання для магазинів самообслуговування, організація безпеки та охорони на торгових точках (відеоспостереження, рамки і т.д.).

Але найбільш обговорюваною темою зустрічі було управління персоналом, а точніше, оптимальна кількість персоналу, основні функції персоналу, стандарти обслуговування та способи виховання та навчання персоналу у відповідності з цими стандартами.

За цим наш доповідь і наш продукт виявився дуже доречним. Ми представили унікальний програмний продукт для дистанційного навчання персоналу.

Використання даного інструменту для навчання персоналу дозволяє охопити максимальну кількість персоналу, скоротити бюджет на проведення навчань та тестувань, отримати більш високий ефект від навчання, використовувати інструменти для аналізу успішності та ефективності навчального процесу.

Величезна кількість інструментів і функцій програми навчання дають можливість найбільш ефективно контролювати знання персоналу загальних стандартів гостинності та спілкування з клієнтами, розуміння обов'язків на своїй ділянці роботи, володіння спеціальними праграммамі і рівень компетенції кожного працівника.

Компанія GMS Service дякує організатора Національного проекту розвитку високих європейських стандартів роботи продуктового роздробу «МІЙ МАГАЗИН: 2015», команду MY TRADE GROUP за запрошення на зустріч головних гравців рику продуктового роздробу України, за безліч корисної інформації та нові знайомства.

11.03.2015