Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

EVA відкриє два магазини перед святом

Нові магазини EVA почнуть роботу в Києві та Сумах.

5 березня магазин EVA відкриється в Києві, за адресою: просп. Миколи Бажана, 10. 6 березня починає роботу новий магазин в місті Суми, за адресою пл. Покровська, 5.

Анна ГРИШИНА, Маркетинг директор Лінії магазинів EVA, коментує відкриття:

«Ми вітаємо наших чарівних покупців з наступаючим Восьмим березня і пропонуємо відвідати нові магазини EVA. У Києві відкривається 53-й за рахунком магазин, торговельною площею 152 кв.м. У Сумах новий магазин стане 5-м, його площа складає 121 кв.м. Спеціально до святкових днів ми підготували цікаві акційні пропозиції: знижки до 50% на парфумерію, декоративну косметику торгових марок Glam Bee, Patricia Ledo, LCF та інших, а також на фарби для волосся, засоби по догляду за волоссям та засоби для моделювання зачіски. Більше інформації про пропозиції в EVA запитуйте у продавців-консультантів, читайте в рекламно-інформаційному буклеті в магазині або на сайті www.eva.dp.ua»

Довідка MTG:

Лінія магазинів EVA - національна мережа магазинів для жінок формату drogerie. Асортимент - парфумерія, косметика, засоби особистої гігієни, побутова хімія, біжутерія та аксесуари. На даний момент в мережі EVA представлені 15 власних торгових марок: декоративна косметика.

Магазини мережі представлені в 12 областях України: Дніпропетровській, Харківській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Полтавській, Сумській, Запорізькій. Кількість ТТ - 335.

Портал: www.my-trade-group.com

09.03.2016