Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Автоматизовані магазини "Оклик"

"Оклик" - це два магазини, розташовані в торгових центрах в місті Дніпропетровськ. Спеціалізація - продаж жіночого одягу та аксесуарів високої якості за доступними цінами.

Перший магазин розташований в торговому центрі "Арніка".

У магазині було встановлено і налаштовано рішення GMS Бутик - спеціально розроблений комплекс програм для автоматизації торгівлі в сегменті fashion retail.

У процесі вппровадження облікової системи, в магазині налагоджений прозорий товарний облік і облік роботи персоналу. Ведеться облік витрат і грошових коштів. Широко використовуються можливості аналітики.

У торговому залі встановлено одне касове місце, на якому успішно працює модуль GMS Торговий Клієнт.

Для зручності процесу переміщення товару між магазинами, фахівцями компанії GMS Service проведені роботи по розширенню функціоналу модуля GMS Торговий клієнт. Реалізована можливість оформлення документа про переміщення товару продавцем-консультантом безпосередньо в робочому вікні модуля, без участі адміністратора. При цьому, відповідальним за збереження товару при переміщенні є продавець-консультант.

Також реалізована можливість вручну встановлювати розмір знижки індивідуально для кожного клієнта.

Рішення GMS Бутик - це простий і легкий інструмент для автоматизації малого бізнесу. Правильне використання програмних інструментів вирішення значно спростить керівнику процес управління магазином. Дозволить контролювати ключові показники діяльності.

На даний момент запущено перший магазин мережі. Активно йде підготовка до запуску другого магазину.

Компанія GMS Service вітає магазин "Оклик" з успішним завершенням проекту автоматизації і бажає постійно збільшувати фінансові результати і кількість задоволених покупців.

28.08.2014