Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Автоматизація меблевих салонів "Парус"

Останнім часом, використання програмного забезпечення для автоматизації торгівлі меблями і предметами інтер'єру стає все більш популярним.

Спеціальне програмне забезпечення, яке має можливості ефективно автоматизувати всі, без винятку, бізнес-процеси, що відбуваються в меблевому салоні, високо цінується фахівцями меблевої галузі.

Специфічні схеми взаємодії виробників меблів з торговими меблевими мережами вимагають високої кваліфікації і глибоких знань від фахівців з автоматизації.

Підтвердженням високої якості програмного забезпечення для автоматизації меблевих салонів і відповідного рівня кваліфікації персоналу компанії GMS Service є стабільно висока зацікавленість потенційних клієнтів нашими продуктами. Ще один наш клієнт, мережа меблевих салонів "Парус", перебуває на стадії активного впровадження програмного рішення GMS Меблевий Салон.

Мережа меблевих салонів "Парус" - це салони-магазини в містах Луцьк та Ковель, які реалізують якісні та недорогі корпусні і м'які меблі, а також матраци.

Процесу автоматизації управління та обліку в мережі "Парус", передувало детальне вивчення торгово-виробничих процесів компанії. Фахівцями компанії GMS Service був розроблений детальний план автоматизації.

В ході впровадження рішення, автоматизовані всі основні бізнес-процеси підприємства: замовлення і прибуткування, реалізація та фінансовий облік, облік рекламацій і рух безготівкових коштів. Для більш якісної роботи з постачальниками, реалізовані нові можливості по відстеженню оплат. Розроблено та впроваджено можливість оплати товару по окремих позиціях в документах приходу.

Програмні інструменти системи управління підприємством набагато прискорили роботу продавців-консультантів і звели до мінімуму час обробки замовлення всередині компанії. При виборі певної моделі корпусних меблів, система, в автоматичному режимі, показує консультанту тільки ті предмети інтер'єру, які належать саме до цієї моделі. Позначивши потрібні складові комплекту, консультант формує замовлення і відразу ж відправляє його постачальнику.

Впровадження рішення GMS Меблевий Салон дозволило в рази скоротити час формування замовлення і кількість помилок персоналу підприємства!

Керівництво підприємства ефективно застосовує аналітичні інструменти системи автоматизації підприємства. Дані звітів дозволяють налагодити контроль ключових показників діяльності меблевих салонів. Своєчасно приймати необхідні управлінські рішення і утримання ці показники на оптимальному рівні.

Зараз проект автоматизації меблевих салонів "Парус" знаходиться на завершальній стадії. Проводяться консультаційні роботи щодо формування переліку специфічних аналітичних звітів.

Компанія GMS Service бажає мережі меблевих салонів "Парус" подальшого зростання і розширення. Багато нових клієнтів і високих фінансових результатів.

28.04.2014