Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Автоматизація першого магазину мережі INGLOT

Раді повідомити про запуск проекту автоматизації мережі магазинів декоративної косметики та засобів для макіяжу INGLOT.
Протягом 25 років, продукція компанії INGLOT користується величезною популярністю в Європі, Канаді, Австралії та в станах Сходу. Компанія гарантує високу якість, безпеку і зручність використання своєї продукції. На сьогоднішній день мережа INGLOT налічує більше 400 магазинів по всьому світу.

У місті Дніпропетровськ успішно працює 5 магазинів мережі INGLOT. Асортимент торгової марки вражає своєю різноманітністю, а лояльні ціни і регулярні акції в Дніпропетровських магазинах INGLOT приємно дивують своїх відвідувачів.

Автоматизація мережі INGLOT розпочата з магазину, який розташований в торговому центрі МОСТ-Сіті.

Враховуючи специфіку роботи і широкий асортимент представленої продукції, для автоматизації магазина, фахівцями компанії GMS Service, рекомендовано рішення GMS Рітейл.

Вже запущені робочі місця консультантів і адміністратора магазину. Персонал магазину навчений правильної експлуатації системи і просунутий якісний облік продажів. У системі здійснюється прихід товару, переміщення між магазинами і списання браку. Також є возмозность оцінювати нові успіхи в роботі за допомогою спеціальних звітів модуля GMS Аналізатор.

Впровадження системи синхронізації дає можливість магазину постійно обмінюється інформацією з розподільчим центром. Завдяки цьому на виставкових стендах магазину завжди представлений найширший асортимент косметики та засобів для макіяжу.

Особливо, завжди достатньо найпопулярніших товарних позицій та акційних пропозицій. Інструменти модуля GMS Дисконтна дозволяють створювати найрізноманітніші акції та знижки. У магазині діє програма лояльності (накопичувальна знижка) для постійних клієнтів-власників дисконтних карт.

Компанія GMS Service вітає мережу INGLOT з успішним завершенням автоматизації першого магазину і бажає подальшого розвитку та високих фінансових досягнень!

11.06.2015