Програмне забезпечення для бізнесу

зроблено в Україні

Завершена автоматизація бутіка «U21 every week» в місті Полтава

«U-21 every week» - це перший в Полтаві мультибрендовий магазин одягу та аксесуарів талановитих українських дизайнерів.

У магазині представлений широкий асортимент жіночого та чоловічого одягу, а також білизна, взуття, сумки та інші аксесуари.

Просторий і затишний торговий зал обладнаний всім необхідним для приємного процесу вибору і примірки. А професійні й уважні консультанти допоможуть підібрати необхідну річ або аксесуар на будь-який смак.

Щотижневе оновлення колекції і розпродажі в магазині «U-21 every week» - ще вона чудова новина для шанувальників української моди.

Але щасливі покупці і якісний товар - це тільки частина факторів, що впливають на успішність проекту і фінансові результати. Для власника і керівника дуже важливо налагодити ефективне управління магазином і всім, що в ньому. Правильно вибрана програма для автоматизації - дуже важлива частина цього процесу.

Інструменти рішення GMS Бутик дозволяють керівнику магазину «U-21 every week» дуже швидко вирішувати всі поточні питання управління: колектив і його злагодженість, професіоналізм кожного консультанта, майстерність спілкування з покупцем і як наслідок - виконання плану продажів; контроль ключових показників діяльності - найбільш популярні колекції і моделі, кольори і розміри; постійні клієнти, їхні уподобання і надані їм знижки.

Колектив компанії GMS Service бажає бутіку «U-21 every week» процвітання, високої оцінки покупців і фінансових успіхів.

Шановні модники і модниці! Відвідайте перший у Полтаві мультибрендовий магазин одягу та аксесуарів талановитих українських дизайнерів «U-21 every week» по вул. Котляревського, 15 і отримаєте позитивний заряд емоцій від нової покупки і гостинного обслуговування.

15.01.2016